Peníze jsou mocné afrodiziakum a mnohdy jsou za ně ženy schopné udělat věci, nad kterými rozum zůstává stát. Dokonce nechají nahlédnout do svých intimních partií, které může vidět jen jejich milenec v posteli.

Člověk by si řekl, proč si je ten časopis vybral, když to nejsou žádné krasavice, ale prostě jsou tu i lidé, kteří mají rádi ženy, které nejsou jak z módního mola. Prostě na obličeji jim nezáleží, hlavně když má vše na správném místě. A za peníze jim nevadí, že si udělají z ostudy kabát před celým národem. O koho jde?

1. Diana Kobzanová (34)

Průkopnice v odhalování vnitřností věděla, kde získat honorář, který za pošlapování na molu rozhodně nedostane. Pár měsíců po tom, co v roce 2001 získala titul Miss ČR, se nechala nafotit pro porno časopis Leo. Tehdejší prezident soutěže Miloš Zapletal skoro dostal infarkt, když zjistil, co se stalo, a Kobzanové okamžitě titul odebral (i když dodnes nikdo nechápe, jak ona mohla korunku vůbec získat). Dnes se snaží tvářit jako Matka Tereza, že to bylo snad její zlé dvojče, kdo roztahoval za peníze nohy.

2. Marcela Březinová (55)

Rebelka z hudebního pódia si odskočila před fotoaparát v rouše Evině a objevila se na titulní straně stejného časopisu jako Kobzanová. Celou veřejnost tím šokovala a nikdo nedokázal pochopit, že do toho šla. Jenže zpěvačka svého rozhodnutí dodnes nelituje. I když všichni z její dolní dírky viděli i její chrup, klidně by do toho šla znovu. Prý to byla taková horentní suma, že by se jí zas hodila. Jen moc úspěchů u milovníků porna nezaznamenala.

3. Kateřina Kornová (49)

Podobný vizuální typ je i Kateřina Kornová. I když se živila modelingem, tak to není žádná krasavice, ale do pánského časopisu se hodila jak vyšitá. Také se za tučný honorář nebála svléknout a pořádně ukázat, co má mezi nohama. Na rozdíl od Březinové by do toho ale nešla. Považuje to za chybu. Jen se prý snažila zajistit své dvě děti, které má se zpěvákem Jiřím Kornem.

Ať to dělaly kvůli nakupování, značkovým kabelkám, nebo opravdu neměly co do pusy, jak se dnes s oblibou říká, tak už to nikdo nevrátí. Vždy budou spojovány s pornem, ať se tam objevily schválně, nebo omylem. A nejsou jediné, čím dál víc holek radši prodá své tělo, než aby šly makat. Asi snadno vydělané peníze…