Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kluci z Top Gearu jsou v Praze! Víme, jak dlouho tu zůstanou, kde budou bydlet a na co se můžete těšit!

Kluci z Top Gearu poprvé v Praze!
Zdroj: koláž archiv
+ Další 3 fotografie

Pro milovníky aut je to největší svátek, pro milovníky ostrovního humoru stejně tak. A pro milovnice malého, vzteklého a velmi pohledného Brita je to svátek největší, konečně totiž uvidí svou platonickou lásku Richarda Hammonda (oficiálně 44, ale pořád říká, že 38) naživo.

Je vlastně jedno, jestli zbožňujete vlasy a květované košile Jamese Maye (51), zelené zuby Jeremyho Clarksona (54), chcete se utopit v obrovských hnědých očích Richarda, nebo vám jde jen o řev motorů či se podívat na živého Stiga. Top Gear je prostě tu a Pražané mají jedinečnou šanci vidět je i někde jinde než jen v O2 aréně, kde dokonce budou dvě jejich představení.

Nejlépe placení moderátoři na světě, a taky ti nejslavnější a s nejlepší prací, jaká kdy existovala, přiletěli dnes dopoledne na Letiště Ireny Obermannové Václava Havla běžnou linkou, poté nasedli do černých Range Roverů s britskými vlaječkami a vyjeli směr Vysočany, kde si byli obhlédnout připravenou arénu.

Top Gear Live je produkčně velmi náročná show, kromě moderátorů je tu s nimi ansámbl lidí a hlavně flotila drahých aut a superaut, která se pak budou v aréně předvádět, není proto divu, že zde lidé z tohoto slavného pořadu budou až do neděle.

Hammonda, Maye a Clarksona pak můžete potkat u hotelu Four Seasons, kde budou ubytováni, nebo v některých barech kolem staré Prahy, kluci jsou totiž pověstní tím, že mají rádi noční život a když se u nás ještě v barech navíc kouří, bude to tu pro ně jako ráj.

Už hned cestou z letiště si zkoušeli na svém oblíbeném Twitteru češtinu, samozřejmě jim z toho kvůli překladači lezly naprosté nesmysly, ale na další přídavek se pak můžete těšit naživo během jejich show. A stejně tak na narážky na Prahu, Čechy, češtinu a nejspíš i na Brno.

Kdo nemáte smysl pro humor a nedokážete ustát, že si z vaší národní hrdosti budou dělat legraci, ani tam raději nechoďte. Ne náhodou se už za podobné urážky v televizi museli omlouvat. Naposledy pohaněli Mexičany a jejich jídlo a byl z toho mezinárodní skandál. V Mexiku se asi berou příliš vážně. My snad nebudeme.

Související články

Další články