Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Kluci (11 a 13) vypili obsah nalezené lahvičky: Mysleli si, že je to limonáda. Pak umřeli

Zdroj: Profimedia
Neštěstí na Slovensku
Na jihu Slovenska došlo k ohromnému neštěstí. Dva chlapci ve věku 11 a 13 let našli láhev, která obsahovala neznámou tekutinu. Děti tekutinu vypily a vzápětí se jim objevily zdravotní komplikace, kterým bohužel později podlehly.

Dva chlapci z obce Sútor v okrese Rimavská Sobota na Slovensku zemřeli poté, co vypili lahev s neznámou tekutinou, kterou našli. Podle slovenských médií byli chlapci v příbuzenském vztahu.

"Láhev našli na konci obce. Mysleli si, že je v ní malinovka, a ochutnali to," řekl pro televizi Markíza otec staršího chlapce. Rodiče je odvezli do nemocnice poté, co začali mít zdravotní komplikace. Mysleli si, že se děti přejedly během svátků.

Bohužel to bylo úplně jinak a důvod zdravotních komplikací byl mnohem vážnější. "Vyšetření odhalila intoxikaci neznámou látkou," řekla mluvčí nemocnice v Rimavské Sobotě Jana Fedáková. Zdravotní stav obou chlapců se stále zhoršoval až musel jeden z nich být převezen do banskobystrické nemocnice. "Bohužel navzdory intenzivní léčbě a enormní snaze lékařských týmů se ani jednoho chlapce nepodařilo zachránit," zakončila mluvčí Fedáková.

Související články

Další články