Tak především Klokan není jednosložkový jako většina kolagenových přípravků pro klouby na českém trhu, ale rovnou třísložkový. Vyrobit modernější a sofistikovanější přípravek byl pro nás úkol číslo jedna. Každý typ kolagenu má totiž své poslání a svoji funkci. V případě Klokana je to jednoduché – první složkou je kolagen typu I z mořských ryb a je určen pro úpony, vazy a šlachy. Druhou složkou je kolagen typu II z rejnoků, který je naprosto ideální kloubní výživou. Třetí složkou je nativní kuřecí kolagen, který podporuje vlastní imunitu kloubů a to je důležité, pokud je v kloubech zánět.

Druhý důvod, proč tvrdíme, že Klokan je nejlepší kolagen na klouby, uhodnete asi sami. Všimli jste si, že Klokan není vyroben z jatečního dobytka? Ano, je tedy naprosto bezpečný a lehce vstřebatelný.

A k sebevědomému tvrzení tady máme třetí důvod – Klokan je totiž jediný kolagen na klouby v České republice, který obsahuje širokospektrální složení patentovaných kolagenů z bezpečného přírodního zdroje. Kvalita kolagenu je tak vysoká, že samotný kolagen obsažený v Klokanu je navíc zdrojem dalších, odborníky doporučovaných látek na klouby. Jsou to chondroitin sulfát, glukosamin sulfát nebo kyselina hyaluronová. Klokan je samozřejmě také zdrojem vitaminu C, který kloubům prospívá.

Klokan – to je hodně muziky za málo peněz, navíc jedno balení vydrží celé dva měsíce. Je velmi pravděpodobné, že je zbytečné utrácet za mnohem dražší kloubní přípravky. My tvrdíme, že Klokan je nejlepší kolagen na klouby na trhu. Je to velmi sebevědomé tvrzení, a proto budeme moc rádi, když nám to potvrdíte i vy, a to hlavně tím, že budete spokojeni.

Dr. Thomas Weihmayer Partners Inc. Toronto Ont. Canada