Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Kličkův přemožitel Tyson Fury opět šokuje svět. Pozitivně testovaný boxer se prohlašuje za drogového dealera!

Kličkův přemožitel Tyson Fury opět šokuje svět. Pozitivně testovaný boxer se prohlašuje za drogového dealera!
Zdroj: Twitter.com
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
To by nebyl Tyson Fury (28), kdyby svoji drogovou aférku nevzal s humorem. Americký boxer, který obral legendárního Vladimira Klička (40) o jeho boxerské tituly, se nazval drogovým bossem!

Reakce samotného boxera Tysona Furyho na pozitivní test na kokain na sebe nenechala dlouho čekat. A byla to typická reakce Brita, který si z toho všeho udělal legraci. Začal se přirovnávat k Tonymu Montanovi, jenž je znám jako fiktivní drogový boss.

Duel Furyho s Kličkem byl už dvakrát odložen a to samozřejmě hodně naštvalo veřejnost. V pátek odpoledne ale rázem přišel zvrat. Novinář Dan Rafael totiž získal informace od Nezávislé antidopingové kanceláře pro box a bojové sporty a rázem vše dostalo naprosto jiný rozměr.

Brit zpočátku nevydával žádná prohlášení, mlčel, mlžil a dělal mrtvého brouka Pak to ale přišlo. V sobotu umístil na Twitter fotku. Na ní sedí v křesle, kolem něho je hromada bílého prášku. Pod snímkem je pak hodně kontroverzní hashtag #tysonmontana.

To je tak trochu přirovnání k filmu Scarface, kde Al Pacino hraje drogového bosse Tonyho Montanu. Ten se v něm snaží dostat na vrchol drogového průmyslu. To se mu ale nepodaří a nakonec skončí rozstřílen na balkonu svého sídla. Fury se také dostal na boxerský trůn. Bude nyní následovat jeho svržení?

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy