Mají spolu sice už dvanáctiletého syna Maxe, ale na svatbu nikdy zvlášť nepomýšleli. Vždycky tvrdili, že jim stačí život na psí knížku a jsou šťastni i bez oddacího listu.

Vše se ale změnilo letos v létě, kdy Andremu Timberlake-Evansovi (39) našli nádor na mozku a doktor měl pro něj velmi špatnou zprávu. Zbývá mu jen pár měsíců života, měl by počítat asi s půl rokem.

Přestože Andre chodí na silné chemoterapie a podstoupil operaci, není mu to nic platné, jeho zdravotní stav nevykazuje žádné zlepšení a situace je pro něj beznadějná. Proto se rozhodl, že poslední čas svého života stráví jako ženatý muž, a pojal svou partnerku Marii (31) za ženu.

A protože jim utíká čas, zorganizovali svatbu během dvou týdnů a oba se snaží tvářit, že se nic neděje. „Je to jako žít s gilotinou nad hlavou, nikdy nevím, kdy spadne, ale doufám a věřím v to, že se dožiju alespoň prvního výročí našeho sňatku,“ řekl pro server MailOnline šťastně ženatý Andre.

Vždycky tvrdil, že svatba žene lidi do neštěstí, ale teď, když klepe na nebeskou bránu, vidí věci z jiné perspektivy. Podle jeho slov je tohle to nejlepší, co mohl kdy udělat, a lituje akorát toho, že se neoženil dříve.