Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Kim Kardashian pořádně ztrapnila anorektičku Nicole Richie, když zveřejnila její fotku z puberty! A není to vůbec hezký pohled!

Holky jsou kamarádky už od dětství, ale teď mezi nimi možná nastane pořádná vřava. Kim Kardashian (33) na sociální síti Instagram uveřejnila fotku sebe po boku Nicole Richie (32), když jim bylo třináct let.

To se ale Nicole, která se živí jako stylistka a odbornice na módu, asi líbit nebude. Na fotografii má totiž rovnátka a celkově vypadá spíš jako ošklivé káčátko, ze kterého ale labuť rozhodně nevyrostla. Hvězdička reality show Keep Up with the Kardashians na snímku připomíná Ivanu Christovou (43), když vyhrála v roce 1989 Miss Československa.

Kardashian se zhlédla v estetických zákrocích, které její výraz trochu pozměnily. Nicole se zase nechvalně „proslavila“ svou extrémně vyzáblou postavou a v jejím případě se často skloňovalo slovo anorexie.

Mohlo by vás zajímat

Další články