Holky Kardashianovy se letos rozhodly pojmout vánoční přání trochu netradičně. Vybraly si světoznámého fotografa Davida LaChapelle (50), který proslul výtvory, které často balancují na hranici kýče.

LaChapelle si ale kladl podmínku, že vyfotí pouze ženy z klanu Kardashianových, s čímž jejich partneři neměli problém. Jediný, kdo protestoval, byl Bruce Jenner, bývalá hlava rodiny a manžel matky Kris, se kterou se před několika měsíci po dvaadvaceti letech rozešel. Nakonec se „vetřel“ do snímku v jakési skleněné trubici, kde působí po svých mnohačetných plastických zákrocích jako figurína z voskového muzea.

Během focení rebelovala i Kourtney, která si vyžádala, aby na fotografii byly i její děti Mason a Penelope, přestože LaChapelle si na svých fotosetech z „bezpečnostních“ důvodů žádné děti nepřeje. Kim (33) si na pózování oblékla flitrované šaty, které dokonale obepínaly její ženské křivky a jejich výstřih odhalil velká ňadra, o kterých se často spekuluje, jestli jsou dílem přírody. Tuhle vánoční čumkartu chceme dostat do redakce.