Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kim Kardashian je zpět! Po loupežném přepadení v Paříži se vrátila na veřejnost, a to rovnou na koncert svého manžela

Poslední fotky Kim uveřejněné z pařížského Fashion Weeku.
Zdroj: archiv
Po událostech ze začátku října, které se odehrály v Paříži, se Kim pomalu, ale jistě vrací do světel reflektorů. Přišla podpořit svého manžela Kanyeho Westa na jeho koncert k turné SaintPablo. Kimberly se od začátku října neobjevovala na veřejnosti a dokonce se odmlčela ze všech sociálních sítí.

Svět internetu není to pravé ořechové bez Kim Kardashian (36), souhlasíte? Kim je jednou z nejaktivnějších a nejsledovanějších celebrit na sociálních sítích na světě. Několikrát denně postuje na své aplikaci, na Twitteru i Instagramu. Od začátku měsíce se však odmlčela jako nikdy. Její sestry se několikrát vyjádřily, že Kim prožívá posttraumatický šok z loupežného přepadení, které se odehrálo v Paříži, a proto na svůj návrat do běžného života celebrity nebude nijak spěchat.

Avšak včera jsme se dočkali a Kim se vydala podpořit Kanyeho na jeho koncertě. Kim údajně nebude svého muže následovat na jeho světovém turné a zatím neplánuje žádné další společenské události ani znovuoživení své appky.

Děsivá loupež, která byla na Kim spáchána přímo v pařížském hotelu, ji asi nepochybně velmi poznamenala. Dva ozbrojení muži, oblečení jako policisté, ji tehdy svázali a ohrožovali střelnou zbraní. Kim byly odcizeny pouze briliantové náušnice v hodnotě několika milionů dolarů. Pachatelé utekli a Kim naštěstí nezkřivili ani vlásek. Tu poté osvobodila její asistentka Simone, která se celou dobu skrývala a přivolala ochranku a následně i policii.

Celá situace je trochu divná a spousta lidí spekuluje, že byla vymyšlená samotnou Kim. Jestli je něco takového skutečně možné, proč by ale Kim na sebe nejprve chtěla upoutat pozornost vymýšlením loupežného přepadení a poté se naopak ze světa médií odmlčela? Faktem však zůstává, že pauzu už má na její vkus poměrně dlouho a svět prostě není to, co býval.

Související články

Další články