Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kim a Kanye West museli čekat čtyři dny, než mohli zveřejnit své svatební foto: Ten důvod vás položí!

Kanye West nebyl se svatební fotkou spokojen, a tak ji čtyři dny i s Kim
retušovali.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Představte si, že jste se právě vzali a chcete se pochlubit světu svou svatební fotografií. Jak dlouho si myslíte, že byste trávili času nad její úpravou?

Tři hodiny? Jeden den?

Zkusili byste pár filtrů na Instagramu a pak by vás to přestalo bavit, tak byste ji tam prostě flákli, protože je to úplně jedno, důležitější je totiž to sdělení, že se z někoho právě stal úředně sezdaný pár?

Ano, to by udělal normální člověk, který má přes den na starosti přízemní věci a musí řešit realitu kolem sebe. Tedy pokud nejste Kanye West (37) a Kim Kardashian (33).

Ti evidentně nemají na práci vůbec nic, protože tuhle fotku, která má být „vrcholem dokonalosti“, upravovali čtyři, ano, slovy ČTYŘI dny! Prominentní páreček totiž chtěl svatební foto od slavné fotografky celebrit Annie Leibovitz, ale ta jim na poslední chvíli odřekla, a tak si Kim a Kanye na svatební cestě v Irsku otevřeli Malování, nastudovali si uživatelskou příručku a jali se upravovat.

Seděli jsme nad tím celé čtyři dny, protože květiny pořád neměly tu správnou barvu a podobně, což nás naštvalo a dost vyčerpalo,“ řekl k tomu West s tím, že chtěli, aby ta fotka vypadala přesně jako od Annie.

Chápeme, že dělání omalovánek je nadmíru složitá činnost, například takový dřevorubec nebo chirurg by si ve srovnání s nimi neměl ve své práci na co stěžovat, a celý svět stojí a padá s tím, jak moc dobře vypadá květinová zeď na pozadí novomanželského polibku Kimye (tak se nyní těm dvěma říká, museli jsme si vzít neurol, abychom se přestali po třech dnech smát), ale podle nás je to jen zastírací manévr a jedna velká konspirace.

Ty čtyři dny totiž museli Kimye čekat, než si profesionální grafik koupí správnou velikost monitoru a zfotošopuje jí zadek.

Související články

Další články