Zpěvačka Tereza Kerndlová (26) je s partnerem Reném Mayerem (42) tak dlouho, že se vztah dostal do klasické fáze zvané vezmeme se/rozejdeme se, kterou pár poněkud netradičně řeší svatbou.

René, jenž má z prvního manželství čtrnáctiletého syna Patrika, si Terezu vezme v průběhu srpna na luxusním statku v obci Žernovník na Blanensku, který vlastní její otec. I přes to, že na svatbě bude jen necelá šedesátka hostů, šetřit se rozhodně nebude a Terezka si dává na přípravách opravdu hodně záležet, protože chce, aby její první svatba byla prostě dokonalá.

Zpěvačka je poměrně konzervativní a příliš nevyhledává společnost, Mayer jí navíc poskytuje perfektní servis jako manažer, a tak už si ho asi i vezme, než se zase s někým seznamovat. Pár je znám tím, jak si hlídá mediální sféru, a ze svatby toho moc mít nebudeme, Terezka se nechystá nic zásadního barterovat (to je takové to: „my ti zadara dort s naším logem, ty nám článek“). Veselku zatáhne s větší části otec a z menší Renda, a tak není důvod pouštět na ni média.

Už jen zjistit měsíc byl nadlidský výkon. Přesné datum budeme vědět do týdne, však on nám to někdo z pozvaných vyklopí, a když ne, obrazíme závistivé sousedy v Žernovníku. No prostě to před námi neutají a tak to má být.