Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Kendall Jenner všechny šokovala svými VĚŠÁKY: Je tak mladá a přitom má prsa POVISLÁ jako stařena!

Takový outfit Kendall rozhodně nesluší!
+ Dalších 23 fotografií
Modelka Kendall Jenner vyrazila na letiště v Los Angeles v usedlém outfitu, pod který si kráska světových mol nevzala podprsenku a ukázala tak své nevzhledně vypadající poprsí. Jindy dokonale upravená Jenner předvedla povislé poprsí, kterým by se rozhodně pyšnit neměla!

Kendall Jenner je americká televizní hvězdička, jejíž sláva v poslední době náramně stoupá. Doposud stála v pozadí své slavnější nevlastní sestry Kim Kardashian (36). Čím byla ale starší, tím své sestry překonávala svou nevídanou krásou.

Dokonce se stala přední kráskou prestižní módní značky Victoria’s Se­cret. To ale nebylo v žádném případě jednoduché. I když se seznámila se spoustou dalších modelek, jako je třeba Gigi Hadid, přípravy na slavnostní přehlídku byly náročné.

Kendall musela držet opravdu přísnou dietu a díky ní sklidila velký úspěch a fanoušci se mohli zbláznit. Kendall si vždy potrpí na to, aby před zraky objektivů vypadala naprosto dokonale. Nyní však šlápla trochu vedle.

Modelka vyrazila na letiště v Los Angeles ve zvláštním outfitu, pod který si zapomněla vzít podprsenku. Ukázala tak všem přítomným bradavky, což by za jiných okolností samozřejmě nevadilo. Jenže lidem se naskytl dost nelichotivý pohled.

Kendall spolu s bradavkami ukázala hodně nevzhledné a povislé poprsí. Takhle příště modelku vidět určitě nechceme. Na plandáky, které mívají stařeny, má ještě času dost.

Mohlo by vás zajímat

Další články