Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

KELTSKÝ HOROSKOP o vás prozradí vše: Jste kočka, had, nebo mořský koník?

Je vesmír jen iluze?
Moudrost starých Keltů je nezpochybnitelná, vždyť my Češi jsme spolu s Rakušany a Brity jejich prapotomky. Jestli už vás nudí tradiční horoskopy, zkuste starodávný keltský. Na nás sedí perfektně a věříme, že stejně dobře bude fungovat i na vás!

Na rozdíl od klasické astrologie, která má dvanáct znamení zvěrokruhu, je v keltském horoskopu o jedno znamení víc. Jsou také pojmenovaná po zvířatech, jen je vidět, že měli Keltové při jejich vymýšlení o kapku víc fantazie.

Znamení keltského horoskopu:

Jelen (24.12. – 20.1.)

Pokud jste se narodili ve znamení jelena, nepochybně máte vysoké ideály a touhy. Od nových úkolů či projektů vás nic neodradí, a to díky trpělivosti, důkladnosti a vytrvalosti. Jste zkrátka přesně jako jelen. Hrdost a ušlechtilost je vám vlastní, zároveň kladete důraz na spravedlnost a tvrdou práci.

Kočka (21.1. – 17.2.)

Jste-li narozeni ve znamení kočky, mají vaši blízcí co do činění s osobou intelektuálně založenou. S tím také souvisí schopnost bleskově se rozhodovat a rychle přijít na podstatu věci. Podobně jako kočky máte jakýsi šestý smysl. Lidé tohoto znamení jsou laskaví, rádi pomáhají a nikdy nemají zlé úmysly.

Had (18.2. – 17.3.)

Navenek jsou hadi chladní, ale uvnitř velmi citliví a povahou roztomilí. Neustálá zvědavost je žene k přemýšlivosti a pokaždé se mají na co zeptat. Rádi mají situaci pod kontrolou,, takže když se něco nedaří, většinou jsou to oni, kdo zatočí se všemi problémy. Přesvědčivost a výmluvnost je jim vlastní, okolí jim naslouchá. Hadi snadno dokáží nadchnout okolí pro jakoukoli věc. Nesnáší však, když s nimi někdo jedná nefér. Jakmile je jednou podrazíte, druhou šanci už nedostanete.

Liška (18.3. – 14.4.)

Lišky bývají mazané a nejinak je tomu v keltském horoskopu. Smysl pro humor, inteligence a nekonečná energie jsou přesně ty vlastnosti, pro které mají ostatní lišky rádi. Neobejdou se bez dobrodružství a okolí jim naslouchá především proto, že umějí dokonale vyprávět příběhy. V ty dokáží přetvořit jakoukoli životní zkušenost. Přátelé narození v lišce vám zůstanou na celý život.

Býk (15.4. – 12.5.)

Narodili jste se v býkovi? Tak to jste silní, milující a stabilní. Právě na býky se obracíme v případech, kdy jsme v úzkých a potřebujeme si o problémech promluvit s někým, koho jen tak něco nerozhází. A přesně tak to je. Dokážete vždy udělit skvělou radu, a to především, co se vztahů týče. Máte skvělý vkus a tajemství z vás nikdo nedostane. Dokonalí přátelé!

Mořský koník (13.5. – 9.6.)

Flexibilní a vynalézaví, to jsou přesně lidé, kteří se narodili ve znamení mořského koníka. Vyznáte se ve financích a právních záležitostech, jakoukoli skulinku nejenom v zákoně, ale i běžném životě dokážete využít ve svůj prospěch. Máte velké charisma, perfektní paměť a dokážete se bez problémů přizpůsobit jakémukoliv prostředí.

Střízlík (10. 6. – 7. 7.)

Střízlík je empatický a neskutečně ochranářský, v dobrém slova smyslu. Rozveselí přátele i rodinu, utiší rozhádané kolegy a zažene bouři. Jakoukoliv krizi hravě překoná, protože když je potřeba, dokáží tito lidé přemýšlet chladně a strategicky. Jinak jsou ale velmi citliví.

Kůň (8.7. – 4.8.)

Jste přirozenými vůdci a ostatní vám hned důvěřují. Ne ani tak ve vztazích, jako v pracovní sféře. Lidé ve znamení koně disponují šestým smyslem, pokud jde o strategii, a vnitřním kompasem, který jim nedovolí uhnout z cesty. Téměř nikdy nesmutní a jsou neskutečně půvabní.

Losos (5.8. – 1.9.)

Jste-li narozeni ve znamení lososa, pak jste citliví a pyšníte se velkou fantazií. Jasné vize se však střídají s lítáním v oblacích. Dobře vyvinutou intuici ne vždy posloucháte, občas dáte přednost srdci. Losovové bývají dobrými umělci, básníky, ale i vizionáři. Okolí vás často nechápe, což je naprosto normální, protože špetku izolace a samoty potřebujete, abyste se mohli později vytasit s něčím převratným.

Labuť (2.9. – 29.9.)

Noblestní chování a důraz na čistotu, to jste přesně vy, pokud jste se narodili ve znamení labutě. Máte vysoké standardy a kompromis je pro vás v těchto příapdech sprosté slovo. Jste rafinovaní a ušlechtilí, máte smysl pro spravedlnost. Nevěru neodpoštíte, ale v méně závaždých zklamáních umíte dát druhou šanci. Pozor ale, může se to obrátit ve vaši slabost, pokud na to někdo přijde a bude toho zneužívat.

Motýl (30.9. – 27.10.)

Kdykoliv se zdá něco ztracené a beznadějné, motýl se stejně dokáže radovat, protože ví, že všechno nějak dopadne. Všem se vždy spraví nálada, když jsou v okolí lidé narození v motýlu. Neumějí být sami a bez přátel by jejich život neměl smysl.

Vlk (28.10. – 24.11.)

Vlci jsou stateční a draví, cítí se neohroženě. Odvaha jim je vlastní a kompromisy cizí. Jde o hrdiny, kteří udělají pro prosazení pravdy cokoliv. Spoustu vnitřní síly a energie využijí, protože jsou vytrvalí a velmi zásadoví. Za spravedlnost se postaví, i kdyby s nimi nikdo nesouhlasil. Z toho důvodu se jim někdy říká „osamělí vlci“. Společně ale tvoří smečku, která je pro svět nesmírně potřebná.

Sokol (25. 11. – 23. 12.)

Síla, houževnatost a vytrvalost jsou vlastnosti typické pro sokola. Pokud jste se narodili v tomto znamení, pak milujete svobodu nadevše a nikdy si ji nenecháte vzít. Když něco chcete, jdete za tím ze všech sil, klidně i „přes mrtvoly“. S oblibou diskutujete s ostatními, máte ale rádi konstruktivní diskusi a nesnesete, když v ní někdo vystupuje povýšeně. Jste velkorysí a dobrosrdeční, štědří a zábavní. Nesnášíte předsudky a opovrhujete těmi, kteří je mají.

Mohlo by vás zajímat

Další články