Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Kdysi štíhlá dívka se rozhodla být nejtlustší modelkou na světě: Takhle vypadá dnes a je jí to málo!

nejtlustší modelka
Zdroj: The Sun

Tammy Jung (23) je modelka a je na dietě, ale na úplně jiné, než byste čekali. Zatímco dívky v jejím věku se snaží vejít do velikosti XS, ona se co nejvíc vykrmuje a ještě navíc do sebe láduje všechno možné - jen se podržte - trychtýřem. A ten jí přidržuje její přítel.

Přitom dřív bývala hubená a měla ráda sport, ale teď se rozhodla, že bude nejtlustší modelkou na světě a dělá vše pro to, aby svého cíle dosáhla. Její přítel Johan Ubermen (28) jí do krku lije tučné koktejly a smetanové zmrzliny, aby rychle ztloustla a měla přísun pěti tisíc kalorií denně.

Už teď má více než 105 kilo a doufá, že jednoho dne bude mít vysněných 190. Nedbá ani varování lékařů, že její podivná dieta ji může stát zdraví, a je odhodlaná řádně se vykrmit. Na internetu má totiž spoustu fanoušků a to jí vydělává peníze, že se živí jako tučná modelka.

Denně sní na 30 koblih, spoustu palačinek, vaflí, něco z fastfoodu,několik kuřat s nádivkou, celé bloky sýra, tučné koktejly, čokoládu a několik balení čipsů. Nezbývá než doufat, že si Tammy díky své nadměrné velikosti vydělá tolik peněz, aby si mohla zaplatit drahá ošetření, protože jí hrozí, že ji dříve spíše raní mrtvice, než aby si peněz užila, jak má sama v plánu.

Související články

Další články