Po svém vítězství Helena Houdová (35) z Česka brzy zmizela. Chtěla najít své životní štěstí v zahraničí, což se jí nakonec opravdu podařilo. Ale také se zdá, že v cizině se z ní stala fanatička.

Je z ní totiž radikální vitariánka a nutí do toho i své děti. Nesmí jíst nic tepelně upraveného a vše je čistě rostlinného původu. Ale malé děti přeci potřebují víc živin pro svůj růst. Vypadá to, že z Heleny je bláznivá biomatka, která svým ratolestem nedovolí ani kousek čokolády.

„Ano, celá rodina jíme rostlinnou stravu. Přes to nejede vlak,“ prozradila odhodlaná Houdová magazínu OK!.

Budiž, tak ať si jí, co chce. Ale není to jediný úlet, který Houdová produkuje.

Ona se totiž asi úplně dočista zbláznila do ezoteriky a magie. Ona i její rodina se totiž zajímají o šamanství, následují cykly přírody a Měsíce, žijí v souladu s přírodou. Což je trošku s podivem, když žijí v centru New Yorku v luxusním loftovém bytě!

Třeba to tam mají přírodně zařízené, to nemůžeme vědět, Helena tam nikoho nepouští. Dějí se tam asi velice podivné věci a nutí do toho i své ratolesti.

„S dětmi děláme posvátné ohně, které prosíme, aby spálily vše, co nás v uplynulém období trápilo. Mluvíme se zvířaty, ale i s bytostmi, které ne všichni vidí,“ prozradila Helena, která je nejen matkou, ale hraje si také na guru, který provádí lidi tímto světem.

Jestli téhle krásce definitivně nehráblo, tak jsme všichni v redakci Panny Marie a andělíčkové na nebesích.