Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

KDO UNESL MÍŠU? Jednoruký Ota sebevraždu nespáchal, ale zabili ho, myslí si část veřejnosti

+ Dalších 30 fotografií
Ota S. spáchal sebevraždu. Pokud něco věděl o zmizení Michaely Patricie Muzikářové, tak si to vzal do hrobu. Prý nezanechal ani dopis na rozloučenou. Mezi těmi, kdo případ sledují, se začala šířit hypotéza, že byl zavražděn, protože věděl mnoho.

„Ota o zmizení Michaely hodně věděl, ale neublížil jí. Je to složitější a policie to nikdy nerozmotá. V tom zmizení jede více lidí. On měl část viny a tížilo ho svědomí,“ tak zní jeden z komentářů ve skupině, kde se hledá pohřešovaná Míša Muzikářová.

Část veřejnosti sdílí hypotézu, že Ota S. sebevraždu nespáchal, ale byl byl zavražděn a jeho smrt má pouze jako sebevražda vypadat. Podle informací eXtra.cz navíc neexistuje žádný dopis na rozloučenou, kde by Ota S. přiznal, že má podíl na zmizení pohřešované dívky.

Pokud ale Ota S. něco o případu věděl, tak si to vzal s sebou do hrobu. Ten už vyšetřovatelům nic nesdělí.

Podle zpravodajství na serveru Seznam.cz byl Otakar S. hlavním podezřelým v případu zmizení malé Míši Muzikářové. Policejní výslech absolvoval několikrát, byl také podroben testu na detektoru lži. Míšina matka se s Otou S. rozešla teprve minulý týden.

Míša Muzikářová je pohřešovaná tři týdny a zatím to nevypadá, že by kriminalisté měli nějakou zásadní stopu, která povede k nalezení dvanáctileté dívky.

Související články

Další články