Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Kdo je víc sexy? Líbí se vám v titěrném body Holišová nebo Vilhelmová?

Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
V neděli uvidí diváci desátý díl show Tvoje tvář má známý hlas. Opět na ně čeká osm vystoupení a proměn, na kterých poctivě všichni soutěžící celý týden pracují. Obrovským překvapením bude číslo Táni Vilhelmové. Ta před diváky předstoupí s duetem zpěvačky Ciary a Justina Timberlakea. Jejího pěveckého partnera nebude dělat nikdo jiný než Vojta Dyk.

Za proměnou stojí tým maskérů v čele s Adrianou Bartošovou: „Můžu prozradit, že šlo o jednu z nejnáročnějších proměn vůbec. Udělat ze sexy bělošky sexy černošku trvalo docela dlouho. Normálně stačí tři až pět vrstev nanášení tmavého make-upu, u této proměny bylo potřeba vrstev sedm. Tónování očí a pusy zabralo hodinu a půl. Dále se přidávaly příčesky a dobarvovaly se vlasy.“

A její obleček bude stejně sexy, jakým prorazila Hanka Holišová Těsné body, odhalené rameno a odhalené nožky. Která se vám líbí víc?

Kromě Tatiany Vilhelmové diváci uvidí Martina Dejdara, Ondřeje Rumla, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu, Marthu Issovou, Milana Peroutku a Markétu Konvičkovou, kteří se každý týden představují v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a soutěží o finanční výhry pro dobročinné účely.

Související články

Další články