Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kdo je ten neznámý mladík s knírem vedle Okamury? Syn, který se za otcovy názory stydí

Syn Tomia Okamury jeho názory příliš nesdílí.
Zdroj: facebook.com
Tomio Okamura se svým hnutí Svoboda a přímá demokracie skončil na čtvrtém místě v letošních volbách. Získal přes deset procent, a proto má důvod k velké radosti. Na tiskové konferenci občany šokovaly hned dvě věci. Podivně zpívající Aleš Brichta a neznámý mladík s knírkem po Okamurově boku. O koho vlastně šlo?

Hnutí Svoboda a přímá demokracie bylo velkým překvapením letošních voleb. Od lidí obdrželi dostatek hlasů, aby mohli usednout v Poslanecké sněmovně, a tak byl důvod k radosti. Tomio Okamura (45) při tiskové konferenci neskrýval úsměv a nadšení.

Bizarní bylo vystoupení rockera Aleše Brichty, který je Okamurovým velkým fanouškem a podporovatelem. Zpěvák v podivném oblečení se tak tak dobelhal a bylo na něm poznat, že zdravotně na tom není nejlépe. Poté lídrovi strany SPD zazpíval českou hymnu.

Lidi ale mnohem více zajímalo, kdo je ten neznámý mladík s knírkem v bílém svetru, který stojí po boku Tomia Okamury. K velkému překvapení všech je to jeho syn. Jmenuje se Ruy Okamura, je mu dvaadvacet let a studuje filmovou školu.

Z komentáře, který umístil Ruy na sociální síť, je poznat, že na tiskové konferenci po boku svého otce trpěl a bude to na něj mít špatný dopad. Skoro to vypadá, jako by s názory svého otce absolutně nesouhlasil.

„Lidé, kteří mě znají, ví, jaký mám na to názor. Odmalička se pohybuji v mezinárodním prostředí a svoje hodnoty si od té doby stále držím. Nerad se ukazuji na veřejnosti a snažím se tvořit svoje projekty bez nálepky Okamura. Což po dnešku asi už vůbec nepůjde. Bohužel jsem dnes neustál nátlak, že tam musím být, jelikož jsem jediný z rodiny, který tam byl. Doufal jsem, že lidi, co mě znají to pochopí,“ napsal.

Související články

Další články