Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kdo je táta těchto vysmátých ratolestí? Je to herec, kterého proslavila role zhuleného stěhováka

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Herec, který si své soukromí bedlivě chrání, tak udělal výjimku a své děti vyvedl do společnosti. Kdo je ale tatínek těchto vysmátých dětí? Velká nápověda je to, že v jednom filmu tolik hulil, že si ani nepamatoval, že už jednu holku má.

Věříme, že jste se trefili, že jde o herce Jiřího Macháčka, kterého proslavila role věčně zhuleného stěhováka ve filmu Samotáři. Ale od té doby uplynulo dlouhých 15 let a z Jirky se stal dvojnásobný táta.

Ale že by mu děti byly podobné, to se zas tak říct nedá. Jak dcera Berta, tak syn Tonda jsou spíš po mamince, animátorce Kristině Dufkové, která na premiéře partnerova filmu Wilsonov nemohla chybět.

Macháčkovic děti se opravdu bavily, pózovat před fotografy je bavilo. To taky nemají po tatínkovi, ten by se totiž nejradši novinářům vyhnul velkým obloukem. Ale teď se přemohl a ve slušivém kvádru se také i s úsměvem na rtech nechal vyfotit.

Ale možná mu po promítání úsměv ztuhl. Filmová kritika totiž snímek vůbec nešetřila a dokonce ho označila za nejhorší český film. K tomu se už Jirka nevyjádřil a rodinku radši odvezl zpět domů.

Související články

Další články