Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Kdo je ideální partner pro ženu narozenou ve znamení Lva? Čtěte její partnerský a erotický horoskop!

Kdo je ideální partner pro ženu narozenou ve znamení Lva? Čtěte její partnerský a erotický horoskop!
Zdroj: profimedia.cz

Beran, Beranka, Býk, Býčice, Blíženec, Blíženkyně, Rak, Račice a Lev Tahle znamení už máme probraná. Dnes nás čeká žena narozená ve znamení Lva.

Jaká tedy je Lvice?

Tak předně je to osobnost s velkým O. Je výrazná, nezávislá a sebejistá. Vždycky ví, co chce. Je temperamentní, energická, spolehlivá a štědrá. Má příjemné vystupování, umí jednat s lidmi. Miluje společnost, potřebuje být středem pozornosti, je závislá na obdivu a chvále, ale ona sama ostatní moc nechválí.

Je také sebestředná, hrdá a domýšlivá. Na všechno má svůj názor. Nerada prohrává, nenávidí omezování.

A jak vypadá? Žena ve Lvu je půvabná a přitažlivá, originální. Obvykle se obléká tak, aby si jí každý všiml. Miluje velkorysý životní styl. Partner by ji měl zahrnovat luxusními dary.

Lvice by měla mít po boku buď dostatečně silného partnera, který ustojí její "královské" rozmary, nebo si najít takového, co ji bude bezmezně obdivovat. Je věrná a vyžaduje to i od partnera. A pozor, je hodně žárlivá. Nevěru odpustí jen výjimečně.

Žena ve znamení Lva ví dobře, jak muže přitahuje, libuje si ve flirtu, zbožňuje a vyžaduje neustálé lichotky, není zvyklá na odmítnutí. Často se zamilovává, ale málokdy miluje. Není schopna se vždy naplno odevzdat.

Sex miluje, je vášnivá a náročná milenka. Experimenty moc nevyhledává. Sebevědomá a dominantní je i v posteli, Lvice chce muže ovládat a také chce být za svoje postelové výkony chválena.

Erotogenní zóny? Uši, vlasy, šíje, vnitřní strana stehen.

Ona Lvice + on Beran

Mezi ženou ve Lvu a mužem v Beranu to jiskří už při prvním setkání. Ona ho podporuje, on ji zase obdivuje. Soužití bude šťastné, pokud ukočírují neustálý boj o moc. Shodnou se i ve financích, oba mají rádi přepychové věci. Jen by si měli dát pozor na nudnost, když si jsou moc jistí svým protějškem. V erotice je to vynikající. Lvice a Beran mají totožný sexuální instinkt a nekončící potřebu milování.

Ona Lvice + on Býk

Tihle dva se musí naučit naslouchat jeden druhému. Muž ve znamení Býka je tvrdohlavý a Lvice pyšná. Ona očekává denně komplimenty (i bez důvodu) a Býk je v tomto úsporný. Ona miluje společnost, on radši tráví čas doma. Ona utrácí ráda, on je šetřílek. Když bude žena ve Lvu trpělivá, jednou se od něj luxusních darů dočká. Jejich fyzická přitažlivost je neuvěřitelná a oba sex baví.

Ona Lvice + on Blíženec

Žena ve Lvu Blížence okamžitě uchvátí. Jakmile ji on zaujme, musí si ho nejprve zkrotit, což není zrovna snadné. Muž narozený v Blížencích musí pochopit, že i ona potřebuje svobodu, nemusí se tedy obávat o tu svou. Lvice vyžaduje lichotky, on ji ale pořád chválit odmítá. Vadí mu i její žárlivost, ač opodstatněná. V posteli jsou téměř dokonalý pár. S kompromisy vztah ustát mohou.

Ona Lvice + on Rak

Soulad na první pohled. Muž v Raku je citlivý a něžný, stará se o ni a chrání ji. Nemá snahu Lvici zastínit, skládá jí nepřetržitě poklony. Přesně tohle žena ve znamení Lva vyžaduje – obdiv a pochvaly. Problémy nastanou ve financích. Ona miluje luxus, on korunky pouští nerad. Vášeň mezi nimi je ohromná. Milování intenzivně prožívají i emocionálně. Raka vábí její originalita, Lvici jeho fantazie.

Ona Lvice + on Lev

Lvice i Lev musí ve vztahu dominovat. Ona se potřebuje realizovat a být uznávána. On nesnese, aby na sebe ve společnosti strhávala veškerou pozornost. A kdyby Lvice v práci vydělávala více než on, to už by nepobral asi vůbec. Sexuální život je naprosto perfektní. Lvi sex milují, lásku umí přijímat, ale i dávat. Když usměrní svou hrdost a nebudou spolu věčně soupeřit, zvládnout by to mohli.

Ona Lvice + on Panna

Žena narozená ve Lvu je extravagantní a extrovertní. Muž v Panně je konzervativní a introvertní. Ona ráda utrácí, on peníze radši ukládá do banky. Lvice miluje komplimenty, on ale často nedává své city najevo. On je kritický a neustále ji poučuje, což ona přímo nesnáší. Musí se naučit navzájem se respektovat. V intimní sféře by jim to mohlo klapat. On potřebuje být více spontánní, ona zase citlivější.

Ona Lvice + on Váha

Ti dva si jsou souzeni. Oba mají rádi společnost a zábavu. Muž ve znamení Vah ji zahrnuje dárky a to žena ve Lvu miluje. Pozor, Lvice na něj žárlí – oprávněně, neboť on flirtuje na všechny strany. Ona zase chce, aby na ni žárlil, což on neřeší, neboť sám potřebuje jistou toleranci. V posteli si rozumí fantasticky, jejich sex je vášnivý. On vítá, když Lvice sama milování iniciuje a umí si ho pořádně užít.

Ona Lvice + on Štír

Žena ve Lvu se od zkušeného muže ve Štíru může mnohému naučit. On jí nabízí citovou stabilitu a oddanost. Ale! Štír je žárlivý a ona obdiv od jiných mužů vyžaduje. Neshody jsou i v penězích, naštěstí si je ctižádostivá Lvice umí vydělat. V sexu ji zprvu přitahuje jeho romantická povaha, po čase ji to bavit přestane, Lvice potřebuje víc vzrušení. Pokud se budou opravdu snažit, fungovat mohou.

Ona Lvice + on Střelec

Výborná kompatibilita. Tahle dvojka se spolu nudit nebude. Lvice se zamiluje do muže ve Střelci pro jeho upřímnost. Ona ho okouzlí svou hravostí a vřelostí. Střelec by si z ní ale neměl utahovat. Měl by ji také vnímat jako sobě rovnou, ona nepotřebuje tolik ochraňovat. Žena ve znamení Lva musí respektovat i jeho nezávislost. Sexuální souhra je výtečná. Jejich milování je hravé, něžné a smyslné.

Ona Lvice + on Kozoroh

Muž narozený v Kozorohu je konzervativní, Lvice výstřední. Ona je impulzivní, ráda se baví a utrácí. On je tichý, rád bývá doma, navíc je šetrný. Žena ve Lvu obdivuje, jak je ambiciózní a vytrvalý. Kozoroh by jí měl dopřát víc volnosti. Oba si chrání soukromí, vyznačují se věrností. On je pozorný milenec, od smyslné Lvice se přiučí fantazii. Ač jsou značně rozdílní, když se naučí dělat kompromisy, mohou to překonat.

Ona Lvice + on Vodnář

Neuvěřitelná přitažlivost. Co chybí jednomu, druhý má za oba. Muž ve znamení Vodnáře má potíže vyjadřovat své city na rovinu a Lvice lichotky slyšet potřebuje. Jestli si ji Vodnář bude chtít udržet, musí se to naučit. Jejich intimní život je skvělý. Lvice se mu při milování dokáže oddat. On ani netušil, kolik něhy a lásky k ní může pocítit. Nesmí ale zapomínat, že jenom úžasný sex pro vztah nestačí.

Ona Lvice + on Ryba

Žena ve Lvu vedle sebe potřebuje muže, kterého si váží. Muž v Rybách by se jí neměl jen přizpůsobovat, ale ukázat jí i svou hrdost. Lvici vadí jeho tajnůstkaření, jemu její žárlivost. Je třeba, aby ve vztahu našli rovnováhu. Ona by se měla snažit být jemnější, on zase průbojnější. V sexu se musí nejdřív sehrát a bude to chtít hodně nacvičování. On je pasivní a něžný, Lvice je spontánní a vášnivá.

Zajímají vás denní a erotické horoskopy? Podívejte se sem

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy