Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Kdo je ideální partner pro ženu narozenou ve Vodnáři? Podrobný partnerský a erotický horoskop, čtěte!

Kdo je ideální partner pro ženu narozenou ve Vodnáři? Podrobný partnerský a erotický horoskop, čtěte!
Zdroj: Profimedia.cz

Beran, Beranka, Býk, Býčice, Blíženec, Blíženkyně, Rak, Račice, Lev, Lvice, muž Panna, žena Panna, muž Váha, žena Váha, Štír, Štírka, Střelec, Střelkyně, Kozoroh, Kozorožka a Vodnář jsou již za námi. Dnes nás čeká žena narozená ve znamení Vodnáře.

Jaká žena ve Vodnáři je?

Vodnářka je nezávislá a liberální osobnost. Je ctižádostivá, inteligentní, komunikativní, velkorysá, spravedlivá, tolerantní, dobrosrdečná a laskavá. Má velkou představivost a intuici.

Je spontánní a velice přátelská. A také nepředvídatelná. Ráda se baví a překvapuje své okolí. Nadchne ji všechno nové a netradiční. Vadí jí jakákoliv omezení a předsudky, nesnáší kritiku.

Žena ve znamení Vodnáře ukrývá své city. Neříká nahlas to, co si myslí. Vyhýbá se konfliktům. Je komplikovaná, prchlivá a nestálá. Umí být umíněná a nezodpovědná.

Jak vypadá? Oplývá zvláštní krásou a mívá svébytný styl oblékání. Zpočátku působí nepřístupně. Na bankovní konto ji určitě nesbalíte – Vodnářka hledá prioritně duševní souznění.

Ve vztahu nekompromisně vyžaduje volnost a svobodu. Spolehlivě ji odradí podezřívavý, žárlivý a majetnický muž. Hranici mezi přátelstvím a láskou prakticky nerozlišuje.

Pro ženu ve Vodnáři není sex nejdůležitější, upřednostňuje něhu a porozumění. Lásku si mnohdy idealizuje. Je hravá, nápaditá, ráda fantazíruje a experimentuje. Drsnější praktiky odmítá.

Erotogenní zóny? Lýtka a kotníky.

Ona Vodnářka + on Beran

Muž v Beranu se do ní zamiluje okamžitě a očekává, že jeho city budou obratem opětovány. Žena narozená ve Vodnáři na to jde ale pomalu, její vztahy začínají nejprve přátelstvím. V posteli chtějí oba dominovat. Naštěstí si všechno dokážou prodiskutovat. Beran je náruživější, ona ráda objevuje nové věci. V tomto ji on může mnohé naučit. Hrozí však, že se po čase Vodnářka začne nudit.

Ona Vodnářka + on Býk

Žena ve znamení Vodnáře je individualistka, což i tak trpělivého muže jako je Býk, trochu štve. Jí vadí jeho majetnickost. Oba jsou výbušní, ale umí se zase rychle zklidnit. Na finance se dívají jinak. V sexu jsou rozdílní. Muž v Býku je nekomplikovaný a ona je složitá. Zvídavou Vodnářku přitahuje jeho vášnivost a něžnost zároveň. Musí se sobě hodně přizpůsobovat, aby soužití mohlo fungovat.

Ona Vodnářka + on Blíženec

Tento vztah je postaven na vzájemném pochopení. Muž narozený v Blížencích a žena ve Vodnáři mají rádi společnost, nuda jim nehrozí. On by si měl dávat pozor na to, aby s ní jednal upřímně. Vodnářka mu lži tolerovat nebude. V intimní sféře jim to klape, umí uspokojit jeden druhého. Tihle dva mají perspektivu a mohou spolu být šťastní. I když se rozejdou jako milenci, zřejmě zůstanou přáteli.

Ona Vodnářka + on Rak

Muži ve znamení Raka se zdá Vodnářka zprvu málo citlivá. Přitahuje ho její smysl pro spravedlnost. Konflikty nastávají kvůli penězům. On rád šetří, pro ni peníze znamenají svobodu. Sexuální život není ideální ihned. Něžný a vášnivý Rak musí ženu ve Vodnáři předně naučit, že sex může být nádherný, když se dva milují. A věru, ona se učí velice rychle. I přes jejich rozdílnost vztah ustát mohou.

Ona Vodnářka + on Lev

Žena narozená ve Vodnáři nepřestane Lva nikdy překvapovat. Ona obdivuje jeho sebevědomí a štědrost, lichotí jí jeho pozornost. Muž ve Lvu jí musí dopřát volnost, Vodnářka mu na oplátku bude lichotit. Oba milují změny a nebrání se jim. Jsou také paličatí a neústupní, potřebují se naučit vzájemné toleranci a trpělivosti. V posteli jim to funguje. Ona by si měla hlídat svou občasnou nepřístupnost.

Ona Vodnářka + on Panna

Žena ve znamení Vodnáře působí na klidného muže v Panně příliš nekonvenčně. Oba rádi vše analyzují, jsou inteligentní a bystří, vedou spolu zajímavé debaty. Do věcí se nevrhají bezhlavě a v oblasti citů si nedokážou lhát. Pozor jen, Vodnářka vyžaduje v posteli rozmanitost. Měla by si uvědomit, jak důležitý je ve vztahu pocit jistoty a bezpečí. Opravdová láska jim pomůže rozdíly překonat.

Ona Vodnářka + on Váha

Výborná kompatibilita. Muž narozený ve Vahách a Vodnářka se spolu nenudí, důvěřují si a jsou si velmi blízcí. Shodují se i v tom, že někdy nevědí, co chtějí. Podstatnou roli zaujímají jejich přátelé. Muž Váha potřebuje rovnováhu a klid, někdy mu vadí její nevypočitatelnost. Žena ve Vodnáři by to neměla přehánět s touhou po nezávislosti. V erotice jim to ladí, vychutnávají si dlouhé předehry a milování.

Ona Vodnářka + on Štír

Žena ve Vodnáři dokáže odhalit, jaký muž ve znamení Štíra je. Oba jsou ambiciózní individualisté a mají podobný žebříček hodnot. On potřebuje ženu, kterou bude obdivovat a respektovat. Ona by se od rozvážného Štíra měla naučit kontrolovat svoji vznětlivost. V sexu by jim to klapat mělo. Vodnářka by se měla snažit ukočírovat svou fantazii, neboť Štír potřebuje při milování pocit sounáležitosti.

Ona Vodnářka + on Střelec

Střelec a žena ve Vodnáři toho mají mnoho společného, nuda jim nehrozí. Jemu se líbí, jak je ona svá a nepředvídatelná. Hodně si spolu povídají, jsou otevření a upřímní. Nevyhnou se žárlivosti, když oba tak rádi flirtují. Pokud jsou přesvědčení, že našli toho pravého, budou si věrní. Milování Vodnářky a muže narozeného ve Střelci je jako smyslná hra, která se nemusí odehrávat jenom v ložnici.

Ona Vodnářka + on Kozoroh

Muž v Kozorohu a žena ve znamení Vodnáře jsou rozdílní. Přizpůsobování je více na ní, naštěstí jí změny nedělají potíže. Vodnářka musí přijmout jeho rodinu za vlastní. Neměla by ho před druhými shazovat. Kozoroh by měl akceptovat její kariéru. On radši tráví čas doma a ona miluje společnost, což vede k jeho žárlivosti. Na peníze mají shodný názor. K sexuálnímu souladu se musí dopracovat.

Ona Vodnářka + on Vodnář

Tohle jsou spřízněné duše. Žena a muž narození ve Vodnáři si jsou podobní. Jejich vztah bude plný nejrůznějších překvapení a dobrodružství. Oba mají mnoho přátel, s nimiž tráví svůj volný čas. Měli by ho trávit i spolu, aby se neodcizili. Potíže způsobuje, jak jsou tvrdohlaví a neústupní. Dokud Vodnáři nepotkají toho pravého, jsou přelétaví. V sexu jim to klape fantasticky. Jejich milování je harmonické.

Ona Vodnářka + on Ryba

Charismatický muž ve znamení Ryb ji dokáže hned zaujmout. K nevypočitatelné Vodnářce je tolerantní. Oba milují svobodu a volnost. Rádi cestují a mají smysl pro dobrodružství. Společně sní a fantazírují. Muž v Rybách obdivuje její dobrosrdečnost. Žena ve Vodnáři si cení jeho ohleduplnosti. Sexuální život je plný experimentování. Rozumí si duševně, což je pro ně důležitější než fyzické uspokojení.

Zajímají vás denní a erotické horoskopy? Nachází se zde

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy