Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kde vzala Dvořákova matka na vilu za 40 milionů! Prostě si našetřila, tvrdí její synáček!

V tomto luxusním rezortu si Dvořákova matka pořídila nádhernou vilu. Kde
na ni vzala?
Zdroj: profimedia.cz / Facebook - Palheiro Village
+ Další 3 fotografie
Stíhaný exředitel pražského dopravního podniku Martin Dvořák má další problém. Kriminalisté se totiž začali zajímat také o jeho matku Marii. Zajímá je, kde tato obyčejná žena vzala 40 milionů na nákup luxusní vilky na Madeiře. Kriminalisté se domnívají, že peníze můžou pocházet z trestné činnosti a ve skutečnosti patří Dvořákovi. Co na to exšéf pražského dopravního podniku říká?

Stíhaný exšéf pražského dopravního podnik Martin Dvořák pořád tvrdí, že dopravní podnik rozhodně netuneloval. Je to ale pravda?

Kriminalisté si nyní detailně posvítili také na jeho matku Marušku. Zajímé je, kde tato žena sehnala 40 milionů na nákup luxusní vily na Madeiře. Podle novinářů z portálu lidovky.cz se kriminalisté domnívají, že tyhle obrovské peníze ve skutečnosti patří Dvořákovi a do „kasičky“ jeho matky přitekly právě z dopravního podniku!

Dvořák se zatím jen směje. Muž, který se pohyboval v těsné blízkosti Pavla Béma a zná se také s Ivem Rittigem (52), tvrdí, že jeho máma si na vilu v luxusním rezortu Palheiro Village prostě našetřila.

Co říká Martin Dvořák na toto závažné obvinění?

„K tomuto se vyjadřovat nebudu, to bych nechal na své matce. Velkou část zaplatila ze svého účtu. Určitou část si půjčila za běžný komerční úrok. Pokud vím, všechny prostředky byly vráceny i s příslušen­stvím,“ uvedl pro lidovky.cz Dvořák.

Dvořákovi a jeho matce (stejně tak lobbistovi Rittigovi) pořádně zavařil finanční analytik Jaroslav Kubiska. Tento muž, který má blízko k Rittigovi, se totiž rozhodl, že bude spolupracovat s policisty. Jeho svědectví je klíčové. Kriminalisté věří, že s jeho pomocí by mohli dostat celou partu kolem Rittiga za mříže.

Související články

Další články