Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Kde je konec sexy dračici Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě? Pořádně zestárla a má ruce jako babička!

To je proměna!
+ Dalších 9 fotografií
Oblíbená herečka Sarah Jessica Parker (52) už není ta single sexy Carrie Bradshaw, která honí chlapy po New Yorku, ale tak trochu zestárla. Přestože je pořád kočka, vrásek jí přibylo a její ruce vypadají jako od babičky.

Už je to devatenáct let, co se začal natáčet kultovní seriál Sex ve městě. Roli trhlé novinářky, která neustále řeší problémy s muži, Sarah Jessice Parker už nikdo nikdy nevezme. Už je jí 52 let a na hvězdě seriálu je to pořádně znát.

Ze sexy dračice je zasloužilá matka a vrásek jí přibylo. Přestože její kouzlo jí pořád zůstalo, už jsou pryč ty doby, kdy jako Carrie oslňovala davy mužů svou atypickou krásou. Momentálně její vrásčitá tvář připomíná spíš vysloužilou stařenu.

Na druhou stranu ji fanoušci chválí, že se z ní nestalo vybotoxované monstrum a stárne s grácií. Některé herečky by si z ní měly vzít příklad, protože Parker si ze svého vzhledu nic nedělá. Vůbec jí nevadí, že má ruce jako stařenka, a hrdě na ně upozorňuje. A tak to má být!

Mohlo by vás zajímat

Další články