Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

KAUZA ZMIZELÉ MICHAELY: Bratr Otakara S. promluvil! Jaký vztah měl oběšený muž k malým dětem?

Jaký vztah měl Otakar S. k malým dětem?
Zdroj: Facebook
+ Dalších 30 fotografií
Míša Muzikářová (12) už je nezvěstná měsíc a žádná stopa k ní kriminalisty zatím nezavedla. Vše zkomplikovala i sebevražda Otakara S., bývalého přítele její matky, protože byl jedním z podezřelých. Policie případ nekomentuje. Jeho bratr ho hájí, kde může, a pro TN.cz o něm promluvil.

Míša Muzikářová (12) zmizela už před měsícem a kolem případu je mnoho lidí. Po sebevraždě Otakara S. se na něj snesla vlna kritiky. Většina lidí si myslí, že právě on Míšu unesl a ublížil jí. Pro portál TN.cz promluvil jeho bratr, který tvrdí, že by Otakar S. nikdy nikomu neublížil.

Podle bratra měl Otakar S. děti rád. „Byl velmi citlivý a uměl plakat, on by dítěti neublížil. Věřím tomu,“ řekl Josef, kterému jeho bratr moc chybí. „Můj bratr byl super člověk. Vím, že by nikomu nic neudělal,“ dodal.

Nejdříve se nevědělo, kdy Míša vlastně zmizela, jestli 10., nebo 11. ledna. Nakonec se kriminalisté přiklonili k datu 10. ledna. „Míša měla zmizet cestou do školy. To byl bratr v Plzni,“ obhajuje Josef svého bratra.

V době zmizení prý Otakar S. chodil ještě s matkou Míši a o jejím zmizení se dozvěděl až večer. „Eva mu volala v osm, že se Míša nevrátila ze školy. Tak Míšu vyjel hledat,“ tvrdí. „Bráška svému synovi řekl, že kdyby jen trochu mohl, našel by ji sám,“ řekl pro TN.cz.

Za Otakarem S. stojí jeho rodina, Míšina rodina i jeho přátelé. Prý by nikomu neublížil. „Ota byl nejmilejší člověk, kterého jsem kdy poznal,“ napsal Honza na Facebook Otakara S. A přidala se k němu i paní Marie. „Byl dobrý otec, pracovitý člověk a dobrý kamarád.“

Související články

Další články