Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kauza mrtvé Moniky a dcery Kláry: Egyptská strana nedodala důležité vzorky, otec Kramný se povaluje na pláži

Ještě po měsíci se neví, co Moniku a Kláru zabilo a jak zemřely.
Zdroj: Facebook

Jak je možné, že ještě po měsíci nikdo neví, jak Monika (†36) a Klára (†8) zemřely a kdo nese vinu na jejich smrti. Vypadá to, že egyptské úřady se k celé kauze postavily dosti laxně a i jejich vinou vyšetřování stagnuje. Matka s dcerou již mají za sebou pohřeb a Petr Kramný (36) dál zůstává se svým pasem na hotelu Titanic Palace. Že tam nijak nestrádá, svědčí podle serveru Blesk.cz reakce z recepce, kdy Kramného není údajně možné zastihnout na pokoji, neboť leží přes den na pláži.

Čeští vyšetřovatelé varují před tím, že by se nakonec nemuselo povést určení příčiny smrti, jelikož česká pitva byla omezena tím, v jakém stavu z Egypta dopravili obě těla. Navíc tamní úřady nezaslaly vzorky žaludku a jejich obsahu, tudíž není možné přesně zjistit, co obě ženy zabilo.

Navíc už byla těla Moniky a Kláry upravena podle egyptských zvyklostí, částečně mumifikována a bez tělních tekutin, což opět ztěžuje práci vyšetřovatelů. A tak zatímco se Kramný sluní v Hurghadě, zde vše pomalu, ale jistě spěje k tomu, že se asi pravdu nepovede prokázat.

Související články

Další články