Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Katoličtí lékaři přišli s léčbou homosexuality pomocí homeopatik

Homosexualita se v dnešní době už opravdu neléčí.
První únorový den přinesl velkou novinu. Přiřítila se jako lavina od našich německých sousedů, konkrétně od jejich Sdružení katolických lékařů (Bund Katholischer Ärzte – BKAE). Tato úctyhodná organizace přišla s vynikajícím nápadem! Bude léčit homosexualitu homeopatiky. Upozornil na to web zdravotnickyde­nik.cz.

Na tyto šílené pokusy o léčbu homosexuality upozornil emeritní profesor Edzard Ernst (68), který na britské University of Exeter založil pracoviště specializující se na výzkum „celostní a alternativní medicíny“ a vede odborné žurnály Focus on Alternative a Complementary Therapies and Perfusion. V loňském roce pak obdržel prestižní vědeckou cenu Johna Maddoxe určenou těm, kteří se zasloužili o obhajobu vědy a vědeckého myšlení. Podle něj je nepochopitelné, jak lékaři mohou definovat homosexualitu jako nemoc: „Jak mohli projít jakoukoliv zkouškou při studiu medicíny?“ Profesor nedokáže pochopit pohnutky sdružení, které by ve 21. století a civilizované společnosti nemělo mít místo.

Celá léčba začíná jak jinak než detoxikací. Po jejím úspěšném absolvování se začnou podávat homeopatika. Nad celým procesem rozhodně musí podle BKAE dohlížet lékař. Laici by se do samoléčby v žádném případě pouštět neměli. „Varování se týká zejména „léků s vysokou účinností“, které by neměly být podávány častěji než jednou za pět až šest týdnů,“ upozorňuje zdravotnickyde­nik.cz, který se stejně jako my nad nápadem německých lékařů velmi pozastavuje a z uveřejněného článku je jasné, že s tímto postupem, případně jakýmkoli způsobem léčit homosexualitu, nesouhlasí.

Přes protesty veřejnosti BKAE uklidňuje, že se rozhodně nejedná o trik, jak z lidí vylákat peníze, ale zajistit jim opravdu kvalitní léčbu z rukou odborníka. Díky tomuto šílenému nápadu skupině lidí, jež by možná měla popřemýšlet nad navrácením svých diplomů, pokud se v roce 2016 zabývají homosexualitou jako nemocí, jde údajně eliminovat „charakteristické příznaky homosexuálního chování“, mezi které patří například anální styk, a tak vyřešit „neopětovanou lásku“ či nedostatečně láskyplný vztah sama k sobě.

„Jediný závěr, který mohu z toho udělat, je, že ne homosexualita, ale homeopatie je nemoc a někteří homeopaté jsou nevyléčitelní!“ komentuje situaci rozhořčený Edzard Ernst, lékař, pocházející z v Německu velmi uznávané lékařské rodiny.

Mohlo by vás zajímat

Další články