Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kate Winslet a Scarlett Johansson šly „donaha“! V galerii uvidíte jejich tváře bez stopy make-upu. Proč se tyhle herečky tolik odhalily?

Kate Winslet a Scarlett Johansson se nechaly nafotit bez stopy líčidel.
Zdroj: Profimedia.cz, Vanity Fair

Na červeném koberci září a patří mezi největší ozdoby filmového světa. Tentokrát ale můžete nahlédnout na „nahé“ fotografie Kate Winslet (38) a Scarlett Johansson (29), kde se obě herečky nechaly zvěčnit absolutně nenalíčené.

Krásky zapózovaly fotografovi Chucku Closeovi pro hollywoodské číslo Vanity Fair. „Nechci dělat jen klasické glamour snímky, které jsou upravované. Tyhle portréty vypadají syrově, ale o to jsou zajímavější,“ řekl umělec.

Kromě těchto dvou krásek budou v novém čísle Vanity Fair k vidění i podobné portréty Brada Pitta, o kterém je známo, že jeho pleť není příliš hezká a na oficiální akce nebo během filmování na ní musejí vizážisté dost zapracovat. Dalšími celebritami v tomto zajímavém projektu budou Oprah Winfrey (60) nebo Helen Mirren.

Související články

Další články