Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Kate Winslet a Leonardo DiCaprio zachránili život těhotné ženě. Bez nich by zemřela na rakovinu!

Gemma na tom byla opravdu hodně zle.
+ Dalších 6 fotografií
Britka Gemma Nuttall (27) zjistila, že trpí rakovinou vaječníků. To už ale byla v 16. týdnu těhotenství. Vzhledem agresivní formě nemoci jí lékaři dávali maximálně rok, přesto se rozhodla, že žádnou léčbu nepostoupí. Mohla přece ohrozit život miminka, a to nechtěla za žádnou cenu riskovat. Žena, která se rozhodla zemřít pro své nenarozené dítě ale dostala druhou šanci, kterou jí poskytly hvězdy Titanicu Kate Winslet (42) a Leonardo DiCaprio (43). Vybrali na její léčbu pořádnou sumu.

Agresivní forma rakoviny vaječníků postihla těhotnou sedmadvacetiletou Britku Gemmu Nuttall, která se rozhodla obětovat svůj život pro život svého nenarozeného dítěte. Léčba rakoviny pro ni nepřicházela v úvahu, protože by se miminku mohlo něco stát. Žena tedy přijala fakt, že pravděpodobně zemře. I ve svém strašlivém zdravotním stavu dokázala porodit zdravou dcerku Penelope. Na svou vlastní léčbu by potřebovala veliké peníze, které rozhodně neměla k dispozici.

V tu chvíli jí do života vstoupily hvězdy Titanicu Kate Winslet a Leonardo DiCaprio, které na její záchranu vybraly v přepočtu neuvěřitelných šest milionů korun! Žena se odjela léčit do Německa a jako zázrakem se uzdravila. Teď už může být své malé dcerce plnohodnotnou mámou. Kate a Gemma si čas od času napíší a chtějí se brzy potkat, píše Mirror. Slavná herečka se totiž zajímá, jak se malé Penelope, které jsou nyní už tři, daří.

Mohlo by vás zajímat

Další články