Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Kate Middleton má každým dnem rodit. Další fakta o tom, jak bude nejsledovanější událost v Británii probíhat

Stále se spekuluje o tom, jestli Kate porodí už tento víkend.
Zdroj: Profimedia.cz

Už několik dní zahraniční média spekulují o tom, že by manželka britského následníka trůnu prince Williama (31), Kate Middleton (31) měla o tomto víkendu na svět přivést svého prvního potomka. Kate si samozřejmě přeje, aby byl William u porodu, jenže ten má podle posledních informací naplánováno hrát sto mil od Londýna pólo. V Británii se přitom spekuluje, že vévodkyně Catherine má ve skutečnosti termín dříve než v třetím červencovém týdnu.

William by se měl zúčastnit zápasu póla v klubu Cirencester v Cotswolds v hrabství Gloucestershire. Princ bude hrát v rámci charitativní akce, kterou dlouhá léta podporuje. Je přitom odhodlán získat co nejvíce peněz.

"Nejdříve jeho úřad řekl ano, potom ne, a teď potvrdili, že hrát bude. Myslím, že je trochu roztržitý z toho, kde má být, chce být po boku své manželky, ale také si uvědomuje, jak důležitá je jeho účast na té charitativní akci," uvedl zdroj pro britský Daily Mail.

I kdyby vévodkyně začala rodit už o tomto víkendu, po dálnici za ní může William přijet do dvou hodin. A mohl by také využít helikoptéry, s níž by byl v Londýně za pár minut.

Princ Charles byl prvním britským korunním šlechticem, jenž porušil tradici a byl u porodu svých dětí. Jeho otec princ Phillip se porodu neúčastnil a hrál squash s přáteli. Královna rodila bez něj. Charles ale držel Dianu za ruku u porodu Williama i Harryho.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy