Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Katastrofální sobota Ládi Hrušky: Pálí mě celý předek i zadek a vykoupil jsem lékárnu, svěřil se kuchtík

Copak se Láďovi asi stalo?
Láďa Hruška, slavný kuchtík, moderátor a autor snad nejprodávanější knihy u nás, opět pobavil své fanoušky. Už 6. března se Láďa vrací na obrazovku televize Prima a pravděpodobně se na svůj pořad Vychytávky Ládi Hrušky pečlivě připravuje. Jak jinak si vysvětlit "nehodu", která se mu dnes přihodila.

Sympaťák Láďa si chtěl podle všeho užít poklidný víkend, zasadit si pár semínek a odpočívat. Bohužel se mu to trošku zvrtlo a skončilo to katastrofou.

Moderátor pořadu Vychytávky Ládi Hrušky se rozhodl zasadit si semínka nejpálivějších chilli papriček scorpion. Po tom, co je zapichoval prstem do hlíny, ho nenapadlo nic lepšího, než se jít osprchovat. Kdo z vás už někdy držel pálivé papričky v ruce, dobře ví, že sprcha, ale ani například čůrání (platí samozřejmě pro pány) rozhodně nejsou ideální.

„Cejtím zasetýho škorpióna v předku, v zadku, nahoře, dole, všudeeee, auuuu,“ svěřil Láďa na Facebooku.

Ačkoliv je nám to samozřejmě líto, pobavili jsme se velice. Televizní oblíbenec bude jistě zase v pořádku. Ještě aby ne, když vykoupil lékárnu!

Mohlo by vás zajímat

Další články