Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Vémola čelí žalobě i nedostatku steaků: Ceterová měla mít poměr s jejich dodavatelem jídla

Lela Ceterová měla Karlose podvádět s podnikatelem Vítem Kaiserem.
Zdroj: se souhlasem Lela Ceterová / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
nevěra

MMA zápasník Karlos Vémola (36) a Lela Ceterová (32) se rozešli. Dle slov Vémoly měla mít Lela poměr s jeho dobrým kamarádem, podnikatelem Vítem Kaiserem, který rozpadlé rodině dodával jídlo. "Facky dostal jen on, dostal dvě. Ne proto, že spí s mojí ženou, ale proto, že je prase, že si hraje na kamaráda," svěřil se bijec na svém Instagramu. Manželka Víta Kaisera Vémolovo tvrzení vyvrací, stejně jako Lela, kterou měl Karlos navíc zbít s dítětem v náručí. Kromě žaloby ze strany Lely tak bude Karlos nejspíš čelit i hladu. Nebo je nakonec vše jinak? 

Redakce eXtra.cz jako první informovala o údajných vztahových problémech ve vztahu Karlose Vémoly a Lely Ceterové, která před pár týdny porodila jeho syna Rockyho. To, že vztah skončil, nyní potvrdil i samotný bijec Karlos Vémola na svých sociálních sítích s tím, že na nevěru Lely s podnikatelem Vítem Kaiserem přišel on sám a dokonce měly lítat i facky.

Vémola obvinil Kaisera

"Všude na sociálních sítích chce dávat, že já jsem ten nevěrník, že ji biju a tak dále... Dovedu si představit, že když člověk zjistí, že mu žena spí s jeho dobrým kamarádem, tak facky začnou lítat. Facky dostal jen on, dostal dvě. Ne proto, že spí s mojí ženou, ale proto, že je prase, že si hraje na kamaráda," svěřuje se Vémola na svém Instagramu v příspěvku, který se rozhodl smazat.

"Chová se jako prase také vůči své ženě, která nedávno porodila, před měsícem měla srdeční problémy. Zatímco jsem jí zařizoval doktora, on mi spal se ženou."

Vít Kaiser obvinění odmítá

Údajný milenec Vít Kaiser dříve dodával rodině obživu v podobě kvalitních steaků, čímž se Vémola pochlubil ještě začátkem roku. Lelu pak měl podnikatel navíc kromě intimního uspokojení zahrnovat i luxusními dárky.

Výrok Karlose manželka Kaisera popřela. "Můj manžel žádný vztah mimo mě nemá. Máme malé děti, žijeme řádným rodinným životem. Jsme de facto pořád spolu a problémy jiných odmítáme řešit na úkor vztahu v naší rodině,” uvedla Kamila Kaiserová pro eXtra.cz

Lela prvně zapírala, pak přiznala domácí násilí

Samotnou Lelu Ceterovou jsme ohledně nevěry kontaktovali již v pondělí. "Máte mylné informace. To jste se zbláznili? Nikdo se s nikým nerozešel," řekla nám Lela ještě před tím, než na povrch vyšly další a mnohem závažnější informace. Pro redakci eXtra.cz se přes svou manažerku svěřila, že ji Karlos zbil.

"Musím psát z mobilu kamarádky, která mě u sebe ubytovala i s dvěma dětmi. Po tom, co jsi mě zbil, když jsem měla v náručí malého Rockyho. Mám z tebe strach. Ještě jsi mi sebral můj mobil...," říká ve svém tvrzení. Také potvrdila, že bude vše řešit s policií.

Ještě v úterý večer změnil Karlos Vémola svou výpověď ​skrze jeho mediálního zástupce Aleše Rataje. "Neshody, které mezi Lelou a Karlosem nějakou dobu trvají, se týkají jen jich dvou a nikoho jiného. Karlose Vémolu zpětně velmi mrzí, že do jejich vzájemných partnerských problémů byl neprávem uveden pan Kaiser a jeho rodina, která s jejich rozchodem nemá nic společného. Karlos dnes pana Kaisera osobně kontaktoval a vyjádřil jemu i jeho manželce upřímnou omluvu," stojí ve vyjádření pro redakci Fightlive.

Co stojí za jeho názorovým kotrmelcem? Odhalil snad nového milence matky svých dvou dětí nebo si jenom uvědomil, že není dobré útočit na rodinu, která mu dodává jídlo? To by taky mohli lvi, míněno on a jeho lvice Elsa, dožrat.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy