Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Karla Šlechtová oznámila, že už nechce být děvka ani ovce

Karla Šlechtová.
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
Politka
Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) napsala na svůj facebookový profil emotivní vyjádření. Uvedla, že v politice už nebude nikoho děvka ani ovce. Co tím myslela?

"Fuck! Opravdu? Já fakt nechápu! Buď jsem naprosto blbá, anebo všichni okolo mě jen lžou. Asi jsem věnovala čtyři roky svého ministerského života něčemu, čemu jsem věřila, a byla to jen přetvářka. V tomto neumím prostě fungovat. A nebudu. Politika je svinstvo. Hnus. Jsem ráda a nic, NIC bych neudělala jinak. Děvkou nikoho v politice fakt nebudu. Jsem pyšná na vše, co jsem kdy učinila, a těším se, až se vše jednou provalí. Hodně štěstí té čistotě v mé zemi," napsala na Facebook Karla Šlechtová

Otázkou je, proč má pocit, že někomu dělala politickou děvku. A také je otázkou, co všechno se má podle Šlechtové provalit. Ani asistent bývalé ministryně Ivan Vágner netuší, co Šlechtová měla na mysli. Ona sama s novináři nekomunikuje. Snažili se ji kontaktovat například novináři z webu novinky.cz, ale bližší vyjádření Šlechtové nezískali.

Je možné, že rázná dáma takto emotivně reaguje na rozhodnutí vedení ANO, protože nebude na kandidátní listině hnutí do evropských voleb.

Šlechtová je svými nestandardními výstupy známá. V minulosti upoutala pozornost, když obtěžovala motocyklového jezdce Valentina Rossiho a nebo když uctívala svého psa Rambohafíka Jesse

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy