Populárnímu moderátorovi Karlu Voříškovi (49) se život otočil naruby, když byl odejit z Novy. Voříšek ale dlouho truchlit nemusel, díky jeho kvalitám a sympatiím u diváků ho chce angažovat konkurenční stanice TV Prima.

Jakmile se objevila informace, podle níž měl moderátor v 80. letech údajně předsedat fakultní organizaci Socialistického svazu mládeže a v rámci této funkce měl prý zároveň informovat StB pod krycím jménem Renda, byl okamžitě „suspendován“ z obrazovek Novy. V době, kdy chtěl Karel očistit svoje jméno, ale už bylo definitivně jasné, že jako parťák Markéty Fialové definitivně končí a televize s ním už dál nechce spolupracovat.

V tomto mezidobí Voříšek sáhl i po degradujícím kšeftu, kde musel v rámci kouzelnického čísla vystupovat v dámském spodním prádle.

Nyní se ale situace obrátila a Voříšek bude zřejmě opět na výsluní. O spolupráci s ním silně uvažuje TV Prima. „Dostal jsem řadu nabídek, a to nejen z médií. Všechny poctivě zvažuju. Ale je fakt, že nabídka z Primy teď v mých úvahách hraje prim,“ řekl Blesku Voříšek. A jednání s ním potvrdila i šéfka zpravodajství Jitka Obzinová (49).