Reportéra TV Nova Michala Čoudka přijal Zlatý slavík u svého domu na Bertramce a byl opravdu ve výborné kondici. Na očích měl stylové brýle a na hlavě bekovku, která mu zakrývala následky chemoterapie. To by nebyl Karel Gott, aby se hned nezajímal o svoje příznivce, tak se chopil mikrofonu a promluvil do kamery.

„Jsem rád, že vás můžu po delší odmlce touto cestou pozdravit. Upřednostňuju vás, milí diváci televize Nova, kteří jste po celou dobu náročné léčby měli oprávněnou starost o moje zdraví. Já sám nevím, kdy a kde si znovu společně zazpíváme, ale to nejhorší mám za sebou. A určité plány už mně hlavou probíhají. Těším se na vás a zatím vám přeji všechno nejlepší, pevné zdraví. Mějte se pěkně,“ řekl Gott na kamery TV Nova s úsměvem od ucha k uchu.

Gott byl plný elánu a je vidět, že to nejhorší už má opravdu za sebou a kontakt se svými fanoušky mu chybí. Dokonce svolil a udělal si s reportérem selfie. A Gott už myslí i na zpívání. Plánuje koncert, ale zatím ještě není úplně jasné kdy. Podle toho, jak Gott zářil a byl plný optimismu, si myslíme, že to bude hodně brzy. A na jeho koncert se už všichni moc těšíme!