Otvírala si pusu, jak zboří internet, ale bohužel nezbořila vůbec nic a ještě ke všemu ani neměla žádný originální nápad, jak by to udělala. Jen jednu ikonickou fotku starou 38 let.

Kim Kardashian (33) je obrazem dnešní doby a podle toho taky tak vypadá. Povrchní, uměle vystavěná nula bez jediného talentu, která se stala slavnou jen proto, že kdysi natočila porno a pak nechala kamery vstoupit do svého života.

Nic neumí. V ničem nevyniká a neudělala nic záslužného. Je to pro společnost zbytečný člověk s bublinou hvězdnosti, kterou když propíchnete, zafičí kolem vás vzduchoprázdno. Kardashian je živa jen z toho, že si o sobě myslí, jak je výjimečná, a prezentuje se coby dokonalá, inovativní, udávající trendy…

Nic z toho neplatí. Holka z arménské rodiny jen dokonale kopíruje ostatní chytřejší, nápaditější a zajímavější. Její akce „break the internet“ je vlastně taky jenom další fail.

Carolina Beaumont se takto nechala vyfotit v New Yorku roku 1976 a její fotky se dostaly do publikace fotografií, na něž by se nemělo zapomínat. Což se málem stalo a Kim toho využila.

Zase. Jako všichni malí duchem, co žijí v sebeklamu o své velikosti.