Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kanye West měl co dělat, aby se mu nevzedmul poklopec: Na rukou ho nesly nahé sexy tanečnice, Kim si doma okousávala nehty

Nápad s obnaženými dívkami byl skvělý, ale poněkud nepraktický.
Zdroj: Profimedia.cz

Slavný rapper Kanye West (36) v poslední době vyznává nahotu víc než kdykoliv předtím. Nejenže nedávno natočil perverzní videoklip s matkou svého dítěte Kim Kardashian, v němž se nechává plácat jejími prsy během jízdy na motorce, teď se na vystoupení nechal na rukou nosit obnaženými dívkami.

Hudebník, opěvující velké zadnice, měl show v Madison Square Garden, kde vystoupil se svou Yeezus tour. Nejen že mu během představení obličej zakrývala maska připomínající pomůcku na sado-maso hrátky, ale sám se jako Ježíš nechal nést na rukou několika nahými tanečnicemi, jejichž těla zakrývaly jen béžové overaly.

On sám uvedl, že doteky mladých dívek mu činily při zpěvu trochu potíž, ale co teprve chudák Kim? Myslíme si, že musí mít do krve okousané prstíčky. „Když žárlím, jsem nervózní a nemůžu si pomoct, ale vždycky si začnu kousat nehty,“ uvedla totiž jednou Kardashianka.

Související články

Další články