Že je Kanye West (37) jeden z největších trapáků tohoto století, o tom snad už nepochybuje skoro nikdo. Manžel Kim Kardashian totiž trpí tak obrovským egem, že totálně ztrácí soudnost a projevuje se coby výstavní hlupák.

Nejprve o sobě prohlásil, že je Ježíš, pak že je nejgeniálnější člověk na planetě Zemi a má stejné IQ jako Einstein, poté nám sdělil, že je diskriminován, pak vyzval všechny Američany, aby nenakupovali nic u Louise Vuittona, neboť se s ním odmítl sejít manažer značky, jednu holku nechal vyvést z koncertu, protože se jí nelíbilo, že zpívá na playback, a nyní řval na postižené děti, ať se postaví na nohy.

Měl teď koncert v Sydney, kde vyzval publikum, ať si všichni stoupnou a začnou tančit na jeho píseň. Pak si všiml, že dva lidé sedí, nechal proto zastavit hudbu a křičel na ně, že nebude pokračovat, dokud nebudou stát všichni. Už to je známka neskutečné arogance, ale k jeho smůle jeden z chlapců seděl na vozíku a druhý sedět musel taky, protože měl protézu a na té to dost bolí.

Chlapec s protézou proto na něj musel zamávat umělou končetinou (ano, ten kluk si ji sundal, aby mohl Kanyemu dokázat, že je invalidní) a zbytek publika černému Ježíšovi musel napovědět, že druhý kluk sedí na kolečkovém křesle.

Takhle nějak si představujeme omyl přírody. Kanye West a jeho žena jsou podle nás experiment, který by se neměl už nikdy v životě opakovat.