Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Kanye West nechal vyrazit fanynku z koncertu za šílenou banalitu: Podívejte se, jak Kanye kňourá, aby jej brala vážně!

Kanye West (33) nás hrozně baví. Naposledy se ve Francii rozčiloval, že se s ním nechtěl sejít výkonný ředitel Louis Vuitton, a proto vyzval všechny lidi, ať nekupují jeho věci, protože on je Kanye West a výkonný ředitel je nějaký ubožák, který vůbec neví, s kým si zahrává. Nebohý plně zaměstnaný muž Westovi vzkázal, že vůbec nevidí důvod, proč by se s ním měl scházet, a West začal fňukat v jednom rádiovém rozhovoru, že mu ještě ukáže.

Vydržte, bude to ještě lepší.

Pak Kanye chtěl celému světu ukázat, že on a Kim jsou nejlepší pár na světě, co vydělává hypermiliardy dolarů tím, že on zpívá na autotune a ona neumí vůbec nic a je slavná jenom proto, že kolem ní 24 hodin denně chodí kameraman. Tak spolu natočili video, které bez rozmyšlení pasujeme na průser roku, jež je dělané nejspíš v Malování a na pozadí běhají tapety z Windows, nemá hlavu ani patu a hudba vám způsobuje epileptický záchvat, protože je slepená asi ze tří různých žánrů. Video bylo tak „vydařené“, že si ihned zasloužilo parodii. Tu, mimochodem, vidělo daleko víc lidí.

No, a aby toho nebylo málo, tak Kanye West nedávno koncertoval, zase zpíval v autotune, což znamená, že normálně mu to asi nejde, a na hlavě měl něco, co ukradl ze šuplíku Lady Gaga, a jedna fanynka na něj zakřičela, ať si to sundá. Což samozřejmě neměla dělat, protože on není jen tak nějaký Kanye West, jak sám říká ve videu, ale je Kanye za*raný West, a nějaká holka, co za něho utratila peníze, mu prostě nebude vykládat, co má dělat!

Takže ji nechal vyvést a mezitím měl proslov plný životního moudra o tom, kdo je a co dělá a co dokázal a že to myslí strašně vážně, ale nás toto nedojme, protože celou dobu přemýšlíme nad jednou jedinou věcí: Kdo si proboha koupí lístek na chlapa, který neumí zpívat a vypadá jak pozlacené dildo?

Mohlo by vás zajímat

Další články