Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Kanibalská dvojka z Anglie: Otec a syn chtěli znásilnit, zabít a sníst ženu!

Dale Bolinger
Zdroj: Facebook

Tak tohle je rodinka k pohledání, táta sanitář se zabijáckými sklony, syn kanibal a nic netušící maminka na vozíčku. Policejní razie v britském Canterbury odhalila chystanou úkladnou vraždu, kterou měla zakončovat hostina s lidským masem!

Plán Dalea Bolingera (57) a jeho syna Rickyho (30) byl ale odhalen až v dalekém New Yorku, kde byl řadový policista Gilberto Valle (28) obviněn z touhy pozřít lidské maso. Během vyšetřování se přišlo na to, že měl jakéhosi "učitele kanibalismu" z Anglie, a vypátrat Dalea Bolingera pak nezabralo mnoho času.

Bolinger se totiž už svému žákovi z New Yorku svěřil, že jedné ženské oběti již uřezal kus nohy a poté to přímo před jejíma očima griloval. Přestože ale policisté na jeho zahradě převrátili každý trs vzhůru nohama, nemohli se dopátrat usvědčujících důkazů a kanibala pustili na kauci. Ten trvá na tom, že je nevinný, a vše, co si s newyorským policistou řekli, byla jen fantazie.

Podle údajně pravé korespondence si ale měli vyměňovat recepty na nejlépe uvařené lidské maso a psali si třeba doporučení, že tvář je nejlepší na sendviče, zatímco játra je třeba smažit jen lehce, aby pak byla sladká.

Nemocnice East Kent, kde Bolinger pracuje jako "zdravotní bratr", ho odstavila z výkonu povolání až do vyřešení případu a po jeho boku zůstal stát akorát spoluobviněný syn Ricky, který se živí jako divadelník. Bolingerova postižená žena s kanibalem již žije pouze formálně a jeho dcera Laura-Jane, která žije s matkou, nemá ani ponětí, za co tátu vzali do vazby.

Ani se nedivíme, že kolikrát je lepší nevědět. Třeba by se Laura-Jane mohla dopátrat, že příští svačinkou ujetých příbuzných mohla být ona sama.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy