Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Kaneček Janeček ostrouhal: Zlatokopka Doleželová mu sbalila kufry a odmítla být součástí jeho harému. Co na to miliardář řekl?

Kaneček Janeček ostrouhal: Zlatokopka Doleželová mu sbalila kufry a odmítla být součástí jeho harému. Co na to miliardář řekl?
Zdroj: reprofoto iprima.cz

Lékárnice Jana Doleželová (32) toho má dost. Po tom, co ji její nový milenec miliardář Karel Janeček (40) veřejně ztrapnil před kamerou a přiznal další milenecký vztah, mu modelka sbalila kufr a vyrazila ho ze svého hotelového apartmánu ve Špindlerově Mlýně, kde pár společně pobýval.

"Náš vztah považuji za ukončený. Nevěděla jsem, že Karel trávil Vánoce s jinou ženou," řekla Doleželová ve VIP zprávách televize Prima. Jenže modelka, která se vždy honosila vztahy s velmi vysoce postavenými muži s tučným kontem, si bude muset pěkně rozmyslet, jestli není lepší zkousnout ostudu, na kterou se časem zapomene, a raději zůstat členkou harému geniálního matematika, nebo dělat hrdou dívku a v případě nevěry neznat slitování.

Janeček totiž přiznal, že Janu stále velmi miluje. Jenže spolu s ní samozřejmě i Markétu, o jejíž identitě jsme informovali. "Pro mě není možné, abych žil celý život s jednou partnerkou bez milenky, já jsem se tím nikdy netajil," prozradil upřímný Janeček, který se sice nechce už nikdy ženit, ale klidně by Doleželové udělal dítě. Jana ale nadále trucuje a o nějakém mnohočlenném soužití nechce ani slyšet. "Ať se nežení, ať má třeba deset žen," dodala zhrzená modelka.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy