Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Kámošky na život a na smrt? Arichteva ukázala, jak paří s Písařovicovou

+ Dalších 22 fotografií
StarDance
Nejenom fanouškům, ale i kolegům je líto, že Veronika Arichteva (32) už nebude v dalším kole tančit s Michalem Necpálem, jelikož se do finálové trojky prostě neprobojovali. Sama Veronika ale na svůj Instagram napsala, že si našla i pár nových přátel, což je to nejcennější. Mezi nové kamarádky zjevně patří i Daniela Písařovicová (39), se kterou si herečka odskočila na dvojku.

Taneční soutěž StarDance se těší veliké oblibě u diváků zejména proto, že je z přenosů cítit skvělá atmosféra. Pořadatelé se snaží, aby k sobě celebrity a tanečníci co nejvíce pasovali, a tak se každou řadu tvoří nová bezvadná parta.

Po skončení soutěže veškerá přátelství neskončí, ale naopak pokračují. Důkazem toho je Veronika Arichteva a Daniela Písařovicová, které si spolu po skončení soutěže zapařily, jak se patří. A rozhodně se nevidí naposled. „Našla jsem si tu pár nových přátel a to je vlastně to nejcennější, co mi mohla StarDance přinést,“ napsala na svůj Instagram Arichteva.

Právě u snímku s Písařovicovou ji označila za „novou kamarádku“. Je jasné, že Arichteva účasti v soutěži ani náhodou nelituje. Jen se musí vyrovnat s prohrou.

Mohlo by vás zajímat

Další články