Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kameny léčí, vyzkoušet to můžete i vy – a zdarma!

Zdroj: Profimedia.cz

Přineslo vám jaro partnerské problémy? Trpíte depresemi či se nemůžete vyhrabat z nemocí? Zapomeňte na nudné způsoby léčby, nechte se inspirovat čarodějným světem a objevte léčivou sílu kamenů!

Po tisíciletí je znám fakt, že drahé kameny a minerály mají silné léčebné účinky na zdraví člověka. Všechny druhy drahých kamenů mají v sobě určitý druh skryté mystické energie. Mezi top 10 kamenů patří jistě křišťál, lazurit a karneol. Právě karneol je nyní nejvíce používaný, neboť odstraňuje nervozitu a tiší horečku. Lazurit zase působí jako detoxikátor organismu a používá se proti stesku či rakovině.

Pokud vás svět léčivých kamenů zajímá a chcete se o něm dozvědět víc, máte příští týden jedinečnou šanci. Na výstavě minerálů v Praze-Ruzyni na adrese Drnovská 968/36 proběhne ve dnech 10., 12. a 14. června série přednášek právě na toto téma. Přednášky jsou zdarma, konají se od 10 do 16 hodin a začínají vždy v celou hodinu. O kamenech budou vyprávět odbornice na esoteriku Hydys a Malachitka.

Nádherné kameny a vzácné minerály si můžete opatřit v eshopu www.svetmineralu.cz.

Související články

Další články