Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Kameňák je tu: Alice Bendová v sexy košilce vytáhla na Martina Dejdara pouta! VIDEO

+ Další 2 fotografie
Televize Nova se řídí heslem, že humoru není nikdy dost. Proto také od pátku začne vysílat komediální seriál Kameňák, který volně navazuje na film Kameňák Zdeňka Trošky. V hlavních rolích se představí Alice Bendová a Martin Dejdar, kteří většinu natáčení prožili v posteli.

V seriálu opravdu nebude nouze o lechtivé scény. Pro Alici Bendovou (45), ostřílenou herečku, která nemá problém se svléknout před kamerou, to nebyl žádný problém. Ta se tam objevila jenom v noční košilce a na svého kolegu dokonce vytáhla i pouta.

„Hned první natáčecí den jsme točili jedenáct obrazů a všechny se odvíjely v posteli. To znamená, že jsme celý den s Martinem Dejdarem (53) leželi a někdy i neleželi v posteli,“ usmívá se tajemně Alice a přiznává, že ji na rozdíl od většiny jejích hereckých kolegů natáčení postelových scén baví.

Václav Vydra alias Pepan Novák se v seriálu také znovu objeví. Bývalý policista a nyní starosta Kameňákova opožděně přihlásí své městečko do celostátní soutěže o Pozitivní město roku. Diváci se tedy mohou těšit na stovky anekdot, hvězdné herecké obsazení i na řadu lechtivých situací. Seriál Kameňák odstartuje v pátek na Nově ve 20:20.

Související články

Další články