Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Kamarád taky rád! Dánskem otřásá sexuální skandál. Kapitán týmu svedl ženu největší hvězdy týmu

Jonas Borring je v Dánsku považován za velkou hvězdu. Nyní se však
utápí v depresích.
Tak tohle se nedělá! Fotbalové Dánsko je v šoku. Dva zkušení hráči totiž bojují o stejnou ženu a nevěra otřásla nejenom kabinou Randers, ale i celou dánskou společností.

Situace je navíc o to vážnější, že se jedná o dvě největší hvězdy týmu, reprezentanty a symboly klubu, na kterých klub staví.

Tým i vedení klubu se však zachovaly překvapivě rozumně, když se postavily na stranu zhrzeného Jonase Borringa, jehož manželku svedl kapitán týmu Christian Keller!

Borring proto klub postavil před logické morální dilema, buďto v klubu zůstane on, a nebo proutník Keller.

„Vrazil mi dýku do zad! Odmítám s ním hrát v jednom týmu,“ řekl rozhořčený reprezentační záložník, který si v minulosti zahrál i proti pražské Spartě. Popravdě, nevím, co se stane. Vím jen to, že nemůžu v klubu pokračovat, pokud v něm zůstane i Christian Keller, postavil všechny Borring před ultimátum.

A zadařilo se mu.

Záletný Keller byl minimálně dočasně zbaven funkce kapitána a členství v týmu a Borring, který se v posledních dnech rozhodně nenudil, tak získal alespoň dočasnou satisfakci.

Tohle si zkrátka spoluhráči nedělají!

Mohlo by vás zajímat

Další články