Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kam zmizel výstavní dekolt Kubelkové? Moderátorka odhalila povadlá prsa posetá nevzhlednými striemi!

Ňadra Ivy Kubelkové už nevypadají tak výstavně jako před lety.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Modelce Ivě Kubelkové (36) odjakživa všichni bez rozdílu pohlaví koukali jinam než do očí. Těm, co byli na party pořadu Sama doma, ale při pohledu na výstřih modelky spadla čelist tak, že ji museli pohotoví pořadatelé obětem šoku zaklapnout zpátky.

Proslulé masivní pětky byly totiž tytam a navíc se při jednom záběru objevily na modelčině ňadru strie. Ty vznikají napnutím kůže a s tímto problémem se potýká téměř každá kojící matka, což je pochopitelné. Buďto Iva zapomněla na kvalitní podprsenku, která z jejího dekoltu vždycky udělala chloubu číslo jedna, nebo se jí prsa zmenšila po přísné dietě. Kubelková je totiž proslulá svou nákloností k extrémně radikálnímu způsobu života, kvůli kterému ji zlí jazykové nazývají sektářkou.

Prsa neprsa, kariérně má Kubelková našlápnuto dobře. Sice skončila v pořadu Sama doma na České televizi, kde působila od roku 2007 a kde ji teď vystřídá další modelína Lucie Křížková (28), ale už od podzimu bude moderovat místo Gábiny Partyšové (35) společenský magazín Top Star na Primě. Televize dala přednost Kubelkové před Dianou Kobzanovou (31) a Agátou Prachařovou (28).

Související články

Další články