Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Kam zmizel sexy perský princ Ali Amiri? Z exotického zpěváka se stal doktor na kožním s obří PLEŠKOU!

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 7 fotografií
V roce 2005 se Ali Amiri (37) přihlásil do talentové soutěže Česko hledá SuperStar. Tenkrát se diváci na tyhle show ještě dívali a Ali se dozpíval až na 5. místo. Díky svému exotickému vzhledu dostal přezdívku "perský princ" a divačky vysokého krasavce milovaly. Kde skončil zpěvák dnes?

Ali Amiri se narodil v Teheránu, ale skoro celý život cestoval. Do Evropy se dostal v rámci studií medicíny. Nejdříve studoval v Londýně, poté se přestěhoval do Plzně, kde svá studia završil. Nakonec se rozhodl v Čechách zůstat.

Udělal dobře, že nespoléhal jenom na kariéru v šoubyznyse. Mohl skončit jako zpěvák druhé kategorie, co akorát marně honí kšefty Když vyhasla jeho zpěvácká hvězda, soustředil se už plně na medicínu.

Jeho specializací je dermatologie a Ali makal tak dlouho, dokud si v Praze neotevřel vlastní kliniku, kde se specializuje právě na dermatologii, stomatologii a plastickou chirurgii. Mikrofon bere do ruky pouze výjimečně. Před pár lety si spolu s Monikou Absolonovou nebo Kamilou Nývltovou zahrál v muzikálu Angelika.

Z exotického bouřliváka se stal trochu nudně vyhlížející doktor s pleškou, který stále čeká na tu pravou Ženu svého srdce prý zatím nepotkal.

Související články

Další články