Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kam se poděla ta sexy Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě? Tohle je přeci nějaká vyschlá stařena!

Carrie už není žádná mladice.
Zdroj: Profimedia, Facebook
+ Dalších 6 fotografií
Oblíbené herečce Sarah Jessice Parker je jednapadesát let a její obličej o tom také vypovídá. Už to není mladá a divoká Carrie Bradshow, ale dáma v letech, na které je každý rok navíc znatelný. Její vrásčitá tvář jí na mladosti vůbec nepřidává.

Už je to osmnáct let, co se začal natáčet kultovní seriál Sex ve městě. Roli trhlé novinářky, která neustále řeší problémy s muži, Sarah Jessice Parker už nikdo nejspíš neodpáře. Oblíbené Carrie Bradshow je už jednapadesát let a je to na jejím obličeji velmi znát.

Už jsou pryč doby, kdy jako Carrie oslňovala davy mužů svou atypickou krásou. Momentálně její vrásčitá tvář připomíná spíš vysloužilou stařenu. Na druhou stranu je zase chvályhodné, že se herečka nesnaží za každou cenu vypadat mladě pomocí plastik.

Stáří nechává přirozeně plynout. Mnoho hereckých kolegyň by si mohlo ze Sarah vzít příklad. Čas je prostě neúprosný a stárnutí nelze zastavit. Herečka a producentka si ze své vrásčité tváře a žilnatých rukou, na které neustále někdo poukazuje, nic nedělá. Klidně vyrazí do města bez make-upu a rozdává podpisy i úsměvy na všechny strany.

A chcete vědět, jak dnes vypadá Mirandin syn Brady? Klikněte ZDE.

Související články

Další články