Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Kam se hrabe porno: Bratr Kajínkovy advokátky nafotil nejskandálnější český kalendář všech dob! Galerie striktně jen pro starší 18 let!

Jiří Sláma nafotil neuvěřitelný kalendář! Je tak hanbatý, že jsme
museli značně cenzurovat i některé fotky v galerii.
Zdroj: jirkaslama.com
+ Další 2 fotografie

Praha bude mít zase jednou o čem mluvit a puritáni tenhle článek fakt neměli otevírat.

Bratr známé advokátky Jiřího Kajínka Kláry Slámové a jeden z nejuznávanějších českých fotografů aktů Jiří Sláma chystá na 4. prosince křest kalendáře, s jehož prezentací v galerii tohoto článku jsme měli takový problém, že po mnoha pokusech alespoň něco zakrýt jsme se rozhodli uveřejnit, co jde, a věřte, že toho hodně nešlo.

Sláma je velký svéráz a rozhodně mu nejde o skandál. „Já měl tu myšlenku dlouho v hlavě, fotil jsem doma nahé ženy jak o život, ale pořád to nebylo ono. Mám rád klasické proporce, dnešní svět je přitom plný lží a kašírovaných iluzí, lidem jsou na obrázcích předkládány ženské tvary, které mají být ideálem krásy, ale klasická žena většinou vypadá jinak,“ vyjádřil Sláma myšlenku, kterou celý život razí i geniální Jan Saudek, ale Sláma zašel ještě dál.

Metodou tzv. makrofotografie začal rovnou detailně zachycovat genitálie i pohlavní akt. K vzniku fotek říká: „Nakonec jsem našel objekty, kterým můj záměr nijak nevadil a samotné focení bylo fascinující!“

Část fotografií ze skandálního kalendáře si prohlédněte v galerii. Jsou nádherné, ale hodně naturalistické, takže puritáni, dvakrát si rozmyslete, než se podíváte! A navíc, všechny fotky jsme tam fakt dát nemohli. Pokud jste zvědaví, kompletní sadu najdete na Jirkově oficiálním webu!

Související články

Další články