Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Justin Bieber se otrávil jídlem, jeho střevní potíže rozplakaly tisíce fanynek. Řvaly jako želvy, mrkejte!

Justin Bieber (19) na svém turné po jižní Americe zatím pěkně válí! Po tom, co byl nachytán v nevěstinci, nyní čelí dalšímu skandálu – a sice údajné otravě jídlem. K historické události došlo v Argentině, kde měl popový idol odehrát několik koncertů. Během jednoho z nich se ale musel svým fanouškům omluvit a koncert předčasně ukončit. „Není to moc dobré, jsem úplně bez energie,“ začal Justin svou velice dojemnou řeč, během níž vysvětlil všem přítomným, že dneska se už fakt zpívat nebude.

Přítomné dívky ihned spustily lavinu slz. Vzpomínáte na smrt Kim Čong-ila a dav brečících Severokorejců, jež odchod diktátora upřímně zasáhl? Přesně takhle to vypadalo. Stovky, ba tisíce brečících dívek, které se zalykaly při pomyšlení na to, že od svého idola už více písníček neuslyší. Justina bolí bříško a on přece nemůže zpívat. Myšlenky, jež se honily fanynkám v ten moment hlavou, musely být strašné. Nevíte na co myslet dřív: jestli na to, že už Justina dnes neuvidíte zpívat a že lístek v ceně měsíční průměrné argentinské mzdy přišel vniveč, nebo na to, aby se hlavně vašemu krásnému idolu nic nestalo. Vždyť je tak roztomilý, svět tak zlý a ta otrava jídlem určitě nebude náhoda, to mu určitě udělal naschvál nějaký přívrženec skupiny Rammstein.

Nám přinesly záběry ze zrušeného koncertu přece jen trochu naděje. Opět se potvrdila teorie, že nemoc zvaná belieberství se opravdu dá vyléčit dvacátým rokem života. Starší fanynku na videu totiž prakticky nelze najít. Snad se z toho Justin brzo dostane, a pokud to byla jen výmluva a nechtělo se mu zpívat, doufáme, že příště si najde výmluvu jinou… Na to už by se přišlo a mohl by z toho být průšvih, drahý!

Související články

Další články