Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Justin Bieber se mocně ztrapnil, v muzeu Anny Frankové zanechal pobuřující vzkaz!

+ Další fotografie

Justin Bieber (19) nedávno navštívil nizozemské hlavní město a jeho kroky vedly i do amsterdamského muzea Anny Frankové. Lepší by však bylo, kdyby se „kanadská zpěvačka“ zabývala koncertováním, a nikoliv chozením po památkách obětí holokaustu, protože takový trapas se ve světě šoubyznysu dlouho neudál.

Anna Franková byla židovská dívka narozená v Německu, která s rodinou utekla právě do Amsterodamu. Tam se skrývala před deportací a psala si deník, který pak vyšel knižně jako Deník Anny Frankové a dodnes slouží coby svědectví o hrůzách holokaustu. Nakonec ji osud dostihl, rodina Anny byla prozrazena a patnáctiletá Anna zemřela v koncentračním táboře Bergen-Belsen.

Justin se zapsal do památní knihy muzea a přidal vzkaz, že měla být jeho fanynka. „Bylo velmi inspirující sem přijít, Anna byla skvělá dívka, doufám, že by byla belieber,“ napsal.

Belieber je výraz, který pro sebe používají jeho fanynky, ale myslet si o Anně Frankové, že by měla být zrovna fanynka Justina Biebera, pobouřilo veškerou veřejnost. Facebooková stránka muzea Anny Frankové zveřejnila jeho vzkaz z památeční knihy a ihned se strhla smršť reakcí. A ty by asi Justin rád nečetl. Ty nejmírnější z nich hovoří o tom, že to byla naprosto sobecká věc a Bieber vůbec nepochopil význam a odkaz této statečné židovské dívky.

Mohlo by vás zajímat

Další články